Маленький трудівничок

Товарів у наявності: 4

Показано 1 - 4 з 4

Фільтрувати за:

«Маленький трудівничок» альбом-посібник до НУШ

Альбом-посібник із трудового навчання «Маленький трудівничок» автора Лілії Роговської та видавництва Тернополя «Підручники і посібники» за новою програмою української школи представляє технологічну освітню галузь, точніше – дизайн і технології.

Це серійне художньо-практичне видання стає складовою інтегрованого курсу «Я досліджую світ». Воно підготовлене з урахуванням потреб обох програм – О. Савченко й Р. Шияна, підходить до всіх підручників. Зміст посібника пропонує першокласникам і вчителям новаторську роботу з різноманітними матеріалами, що розвиватиме дрібну моторику дитини, працьовитість, наполегливість і розширюватиме уявлення про довкілля.

Нинішні екземпляри для учнів 1, 2, 3, 4 класів «Маленького трудівничка. Альбома-посібника» створені Л. Роговською за оновленою програмою НУШ, є універсальними стосовно першоджерел «Трудове навчання». Матеріал добре сприймається дітьми, допомагає вчителям у проведенні уроків. У подальшому ці й без того якісні видання орієнтуватимуться на потреби НУШ.

Важливо: всі альбоми універсальні.

Інтернет-магазин навчальної літератури «BOOK4SCHOOL» приймає письмові замовлення в необмеженій кількості на вказану серію альбомів-посібників для початкової школи автора Роговської Лілії, тернопільської видавничої організації «Підручники та посібники».

Замовлені товари надсилаються поштою протягом 2–3 днів із моменту отримання заявки. Знижки отримують зареєстровані на сайті клієнти і вчителі. Оптові покупці матимуть 10–25 % знижки при розрахунках.

Користуються попитом:

1. Маленький трудівничок 1 клас НУШ альбом Дизайн і технології автор Роговська Л. ("Підручники і посібники", Тернопіль);

2. Маленький трудівничок 2 клас НУШ альбом Дизайн і технології автор Роговська Л. ("Підручники і посібники", Тернопіль);

3. Маленький трудівничок 3 клас НУШ альбом Дизайн і технології автор Роговська Л. ("Підручники і посібники", Тернопіль);

4. Маленький трудівничок 4 клас НУШ альбом Дизайн і технології автор Роговська Л. ("Підручники і посібники", Тернопіль).

Маленький трудівничок

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів