Атласи та контурні карти

Товарів у наявності: 82

Показано 1 - 24 з 82

Атласи й контурні карти – в широкому продажу

Вигідно зі знижками на оптові замовлення купити атласи й контурні карти з природознавства, «Я у світі», географії, всесвітньої історії та історії України для всіх класів різних видавництв оптом і в роздріб вам пропонує наш інтернет-магазин навчальної літератури «BOOK4SCHOOL».

Тут ви знайдете широкий вибір якісних і порівняно недорогих навчальних посібників до всіх предметів і підручників 6–11 класів та природознавства для початкової школи.

 

Актуальність атласів і контурних карт

Із поняттям «карта» («мапа») школярі починають знайомство ще в початковій школі. Вони працюють із картою України та картою півкуль, знають переважно всі кольорові та графічні умовні позначення. Більшість із них навіть ознайомилася вже з поняттями «атлас» і «контурна карта» теоретично й практично (якщо вчитель і батьки про це потурбувалися).

Отже, навіть для початкової школи до уроків природознавства та «Я у світі» можна придбати в нас атласи й контурні карти.

Із появою в учнів предметів історії (5 клас) та географії (6 клас) знайомство з картами активно продовжується. Можна навіть сказати, що без вивчення мап дані шкільні дисципліни втратять добру половину свого сенсу.

Знайомлять дітей із різними за виглядом, призначенням та інформативністю картами підручники з географії, історії України та всесвітньої історії. Але основну ознайомлюючу функцію вивчення вже давно перебрали на себе «Атласи» (збірники карт для певного предмета і класу) – додаткові навчальні посібники. Велику допомогу в практичному засвоєнні «картографії» надає ще один додатковий вид навчальних посібників – «Контурні карти» (графічні друковані заготовки для виконання карт).

Хоча ми й назвали ці посібники додатковими, на даних уроках атласи й контурні карти є основними навчальними посібниками, навіть більш важливими, ніж будь-які зошити. Це є дуже зручні друковані засоби вивчення історії та географії, які прищеплюють учням безцінні специфічні навички, паралельно розвиваючи й багато загальнонеобхідних умінь.

 

Виробники атласів і карт

Виробництво мап (атласів) має свою специфіку, тому їх виготовляють спеціально пристосовані (перекваліфіковані) для цього видавництва.

Можна виділити основні види атласів;

Найбільшу кількість навчальних посібників подібного змісту виробляє видавництво «Картографія» міста Києва. Воно віддає перевагу предметам «Природознавство» й «Географія», але також видає посібники для історій.

На виробництві великих мап, атласів і контурних карт зі всесвітньої історії спеціалізується фірма «ІПТ» («Інститут передових технологій») міста Києва. А на виробництві подібних навчальних посібників для історії України – київська фірма «МАПА».

Кожне видавництво обов'язково друкує атласи й контурні карти з певного предмета й до конкретного класу. При покупці (замовленні) даних посібників бажано брати їх обидва однієї фірми, щоб збіг змісту був ідеальним.

Усі виробники ознайомлені з програмами предметів, до яких вони виготовляють посібники, тож учні знатимуть і вмітимуть усе, що для них заплановано (якщо, звичайно, батьки придбають для них ці необхідні навчальні посібники). А поза програмними вимогами хочеться сказати, що школярі, завдяки атласам і контурним картам, матимуть чудову нагоду помандрувати всією нашою Землею сидячи за партою у класі. Та в кого добре розвинена фантазія, шкільні стіни не будуть для неї такою вже й серйозною перепоною! А за допомогою «машини часу» вони потраплятимуть у далеке минуле, будуть битися пліч-о-пліч зі Спартаком, Жанною д'Арк і Сусаніним.

Шановні дорослі, обов'язково замовте (чи купіть в інший спосіб) не такі вже й дорогі, а з оптовим замовленням – іще дешевші, але дуже корисні навчальні посібники для природознавства, «Я досліджую світ», географії та історії!


Допомога від «BOOK4SCHOOL»

Ми попіклувалися про те, шоб у нашому асортименті була достатня кількість атласів і контурних карт для різних предметів та класів і навіть від різних виробників.

Завдання покупця – дослухатися до порад учителя й замовити посібники саме того видавництва, яке він порадив (особливо – при роздрібній купівлі), щоб робота в класі носила організований характер.

А ще краще – замовити для всього класу в нас однакові атласи та карти. Тим самим ви забезпечите себе знижкою для оплати, а дітей – «правильними» посібниками.

Знижками ми також порадуємо наших постійних покупців і вчителів.

Замовлення приймаються з усіх сіл, селищ і міст нашої країни, розглядаються протягом доби, й вам залишається дочекатися прибуття посилки обраним вами видом доставки.

Хай щастить!

Атласи та контурні карти

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів