Іспанська мова 3 клас

Немає жодного товару в цій категорії.

Іспанська мова для 3 класу – підручник та зошит

за видавничими цінами купити підручник з іспанської мови для 3 класу Редько В. й робочий зошит до нього оптом і в роздріб ви зможете тут, у нашому інтернет-магазині навчальної літератури BOOK4SCHOOL.

 

Про підручник з іспанської мови для 3 класу Редько В.

Для вивчення іспанської мови в 3 класі українських шкіл був виданий чудовий підручник. Його написали автори Валерій Редько та Олександра Іващенко у провідному київському видавництві «Генеза».

Даний підручник з іспанської мови для 3 класу Редько В. отримав гриф Міністерства освіти і науки України, знак якості й санітарний дозвіл на використання в навчальному процесі. Він підготовлений із дотриманням навчально-методичних вимог та індивідуальних особливостей третьокласників. Сторінки й теми в ньому мають чітку організацію.

Книга має сучасний дизайн. У ній активно використовуються кольорове тло, умовні позначення, шрифти різного накреслення. Тут розміщується багато різноманітних ілюстрацій для використання їх у завданнях та стимулювання навчальної і творчої діяльності школярів.

 

Робочий зошит з іспанської мови для 3 класу

Із метою продовження роботи над осмисленням і засвоєнням навчального матеріалу, до підручника був написаний зручний і змістовний «Зошит з іспанської мови для 3 класу». Редько В. Г. підготував  його з постійною колегою Береславською В. І.

У даному посібнику пропонуються різноманітні практичні роботи, спрямовані на закріплення вивчених тем і перевірку знань учнів. Отже, всі основні завдання навчання виконуються. Крім того, зошит служить засобом зміни видів діяльності й виховання інтересу до вивчення іспанської мови.

Вказаний робочий зошит якісно і привабливо оформлений, надрукований на світлому цупкому папері, нетоксичними фарбами. Про це свідчать рекомендація МОНУ й письмове медичне посвідчення. Цей посібник користується великим попитом у покупців.

Замовлення на підручник і робочий зошит з іспанської мови для 3 класу приймаються майже цілодобово онлайн і за телефоном.

Ми надсилаємо наші товари до міст Полтава, Київ, Суми, Чернігів, Дніпро, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Ужгород, Тернопіль та всіх навколишніх сіл і селищ. Спосіб доставки обирає покупець.

Оптові покупці отримують знижки 10–30 відсотків від вартості замовлення, учителі й наші постійні покупці – % від усієї суми.

У нас можлива передплата за карткою Приватбанку й оплата готівкою під час отримання посилки.

Іспанська мова 3 клас

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів