Підручники та робочі зошити 2 клас НУШ

Товарів у наявності: 219

Показано 1 - 24 з 219

Фільтрувати за:

Підручники 2 клас НУШ 

В нашому інтернет-магазині можна купити за видавничими цінами підручники 2 клас НУШ, робочі зошити для учнів шкіл з українською мовою навчання.

Цього навчального року на всіх другокласників чекає зустріч із новим предметом в інтегрованому курсі «Я досліджую світ» - «Інформатика». Підручники з української та російської мов дещо змінили свій зміст. Книжки з будь-якої іноземної мови, навпаки, пропонують вивчення літер.

Решта підручників для 2 класу нової української школи (НУШ) – із математики та мистецтва – продовжують знайомити малих школяриків зі своїми темами та розділами.

Учні 2 класу – це семирічні діти, тому всі книжки для них також мають містити багато ігрових і казкових моментів. Форма подачі навчального матеріалу повинна бути цікавою та цілком доступною. Наочність у даному віці відіграє велике значення, тому в книжках розміщують багато малюнків, «веселих» умовних позначень, схем і табличок.

Для другокласників свої підручники для 2 класу нової української школи підготували ті ж самі видавництва, що й для минулого року навчання. Вони розроблені за програмами Савченко та Шиян.

 

Робочі зошити для 2 класу НУШ купити вигідно оптом

З англійської, німецької, французької чи іспанської мов просто необхідні «Прописи для 2 класу». Вони надають дітям чудові зразки написання букв, слів, фонетичну транскрипцію і багато корисного матеріалу для повноцінного вивчення іноземної грамоти.

З української та російської мов є традиційні робочі зошити 2 клас НУШ. Дуже корисні зошити з розвитку зв'язного мовлення. Для уроків мистецтва виготовляються красиві й життєво необхідні зошити-альбоми (або альбоми). Для решти предметів найзручнішим варіантом продуктивного навчання є зошити з друкованою основою.

Найбільшу відповідність підручнику і зручність у використанні складають усі види навчальних посібників, створені авторами підручника з конкретного предмета. Виключенням є хіба що альбоми, підготовлені незалежно від першоджерела. Їх відрізняє здатність замінити підручник.

Усі види посібників мають бути схвалені Міністерством освіти і науки України до використання в навчальному процесі. Також у них повинна бути письмова відмітка санітарної комісії.


Де краще замовити підручники та зошити для 2 класу НУШ

Для купівлі підручників на 2 клас треба узгоджуватися з бібліотекарем школи й учителем-предметником. Якщо можливі варіанти, то наші менеджери порадять вам найбільш популярні чи зручні для ваших умов книжки.

Стосовно решти навчальних посібників (якщо ви – вчитель) у нас також можна отримати за нашими телефонами кваліфіковану інформацію. Тут для вас і за вашими побажаннями підберуть найкращі варіанти офіційно дозволеної літератури. Батькам радимо узгодити купівлю всіх посібників з учителем. Це дозволить уникнути марну витрату коштів.

Із метою дотримання принципів послідовності, системності й продуктивності в навчанні, для 2 класу (й наступних – також) зазвичай обирають підручники 2 клас НУШ й зошити тих самих авторів і видавництв, які були в 1 класі.

У нашому інтернет-магазині ви знайдете все необхідне для основного й додаткового навчання учнів початкової школи! Наша адреса: book4school.com.ua. Звертайтеся!

Підручники та робочі зошити 2 клас НУШ

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів