Англійська мова 2 клас НУШ

Товарів у наявності: 33

Показано 1 - 24 з 33

Підручники "Англійська мова 2 клас" НУШ - Карпюк О., Пухта Г., Мітчел Г.

Пропонуємо за видавничими цінами купити підручник «Англійська мова 2 клас» НУШ (нової української школи) і робочий зошит до нього будь-якого автора, для загальноосвітніх або спеціалізованих класів чи шкіл? Наш інтернет-магазин навчальної літератури «BOOK4SCHOOL» надасть їх вам у необмеженій кількості.

Цього року, певне, кожен учитель і клас шукатимуть підручник з англійської мови того самого автора, що й у 1 класі. Це – цілком реально, бо всі автори і їхні постійні групи підготували «ENGLISH» для 2 класу на вищому навчально-методичному рівні:

1) Оксана Карпюк підручник "Англійська мова 2 клас. English with Smiling Sam" із аудіододатком – у видавництві «Лібра Терра» міста Тернополя;

2) Пухта Г.  "Quick Minds 2" –  у видавництві «Лінгвіст» місто Київ;

3) Мітчелл Г. К. "Smart Junior 2" – у видавництві «MM Publications».

Невеликим тиражем надруковані підручники авторів Губарєва С., Павліченко М. видавництва "Ранок".

Усі підручники з англійської мови для 2 класу Карпюк, Пухта, Мітчелл рекомендовані Міністерством освіти і науки України, відмічені знаками якості й посвідченнями медичної комісії. У них розміщено багато ілюстрацій і кольорових світлин, зображень англійських літер тощо. Книги добре прикрашені, якісно надруковані. Автор Карп'юк О. Д. у видавництві «Лібра Терра» підготувала «Набір для вчителя. Англійська мова. 2 клас» та «Папку для вчителя».

Інші автори також видали наступні додаткові навчальні посібники:

1) «Книга для читання англійською мовою. 2 клас» – Л. Давиденко, видавництво «Підручники і посібники» міста Тернополя;

2) «Читаємо англійською залюбки. 2 клас» – Г. Білоус, видавництво «Підручники і посібники»;

3) «Орфографічний тренажер. 2 клас. Англійська мова» (до підручника О. Карп'юк) – Н. Камінська, те ж саме видавництво.

 

Робочі зошити з англійської мови для 2 класу НУШ

Автори всіх підручників підготували «ENGLISH. 2. Workbook» за своїми книжками. Специфіка даних навчальних посібників збереглася у відповідності до підручників. У всіх зошитах багато уваги приділяється навчанню грамоти, опануванню писемного мовлення.

Представники кількох видавництв України написали свої варіанти робочих зошитів з англійської мови для 2 класу НУШ до деяких виданих першоджерел. Є серед них і зошити з контролю знань учнів. 

Видавництво "Підручники і посібники" до 2 класу підготували:

  • робочі зошити до підручників Карпюк О., Пухта Г., Мітчелл Г - авторів Косован О., Вітушинська Н.

Наявність безкоштовної вкладинки "Handwriting Practice Book" відрізняє робочий зошит "Англійська мова 2 клас" Карпюк О. від інших пропозицій на ринку учбової літератури.

Усі представлені нами навчальні посібники схвалені МОН України, підписані санітарним контролем до використання в навчальному процесі. Вони привабливо оформлені, щоб учням було приємно й легко в них працювати.

Наші менеджери приймають замовлення на літературу з усіх областей України, онлайн і за телефонами, без вихідних, із 9 по 17 годину.

Ми віддаємо перевагу оптовій торгівлі навчальними посібниками, бо вона є зручною не лише для нас, але й для всіх покупців. Знижки в нас отримують учителі, зареєстровані на сайті покупці та оптові замовники.

Англійська мова 2 клас НУШ

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів