Інтернет-магазин навчальної літератури «BOOK4SCHOOL»

Інтернет-магазин навчальної літератури «BOOK4SCHOOL» запрошує всіх відвідувачів нашого сайту до постійної взаємовигідної співпраці.

У нас є, що вам запропонувати: звичайно ж, усі види навчально-виховних посібників для школи й дошкільних закладів, а ще – культурне і швидке обслуговування зі щирим бажанням допомогти.

Ми можемо забезпечити усіма необхідними підручниками, посібниками, робочими зошитами, атласами, контурними картами, журналами, табелями і т. д.

Ми старанно вивчили попит наших покупців і прагнемо до складання повного асортименту товарів для школярів і дошкільників.

У нас налагоджені гарні стосунки зі всіма видавництвами України, й вони постачають нам свою нову актуальну продукцію.

Наші менеджери готові допомогти всім, хто звертається до них із будь-якими проблемами чи питаннями: підбір навчальних посібників для певного класу чи предмета, вибір робочих зошитів і контурних карт до конкретного підручника, умови співпраці тощо.

Замовлення можна оформити на сайті або за телефонами, вказаними на головній сторінці. Ми приймаємо заявки на літературу майже цілодобово й без вихідних, розглядаємо їх протягом дня й надсилаємо навчальні посібники за всіма адресами, сучасними видами поштового зв'язку (за вашим вибором). У нас можна зробити передплату за картою «Приватбанку» й післяплату – в момент отримання посилки.

 

Графік роботи: Пн-Сб  9 - 17; ВИХ. - неділя.

Телефони

  • (066) 71-81-766;
  • (073) 70-07-088.

 

Електронна пошта:

  • info@book4school.com.ua