Божинова Ф., Кірюхіна О., Бар'яхтар В.

Товарів у наявності: 16

Показано 1 - 16 з 16

Фізика Божинової Ф. Я., Кірюхіної О. О. і Бар'яхтара В. Г.

Підручник «Фізика» авторів Бар'яхтара В. Г., Божинової Ф. Я., Кірюхіної О. О. є основним джерелом знань про типові природні процеси та явища, які ми можемо спостерігати на Землі. Він також розповідає і про принципи роботи різних механізмів, створених руками людини.

«Збірник задач» Божинової Ф. Я., Бар'яхтара В. Г., Кірюхіної О. О. та ін. авторів із фізики допомагає вчителеві в підготовці до уроку: з даного навчального посібника можна брати велику кількість цікавих задач на теми, які йдуть паралельно з темами підручника. Задачі використовуються у процесі закріплення вивченого й під час перевірки знань учнів.

«Фізика. Зошит для лабораторних робіт + Навчальні проекти» авторів Божинової Ф. Я. та Кірюхіної О. О., а також «Комплексний зошит для контролю навчальних досягнень» є невід'ємною частиною навчально-методичних комплектів із фізики для виконання основних завдань Програми. Вони підводять навчальний процес на більш високий рівень, допомагають учителеві й учням у виконанні відповідальних обов'язкових завдань.

 

Про авторів навчально-методичних комплектів з фізики

Велике значення для подальшого життя школярів і всієї нашої планети має якість вивчення всіх навчальних тем із фізики.

Колись давно людина не вміла пояснювати різноманітні природні явища, й тому дуже боялася цієї загадковості. У процесі ознайомлення з фізичними законами все ставало звичним і простим. З'являлася можливість пристосуватися до специфіки найнебезпечніших явищ: люди передбачали деякі небезпеки і вчасно вживали заходів до уникнення тяжких наслідків. Крім того люди навчилися використовувати сили й закони природи на свою користь, застосовувати їх при винаходах і будівництві благ цивілізації.

Чим краще вивчатимуться всі матеріали фізики, тим безпечнішим буде подальше існування людей, а разом з ними – й усієї планети. Від учителів та авторів підручників із фізики й усіх навчальних посібників залежить рівень освіченості майбутнього населення України. Хто ж зараз готує для учнів цю навчально-наукову базу?

Бар'яхтар Віктор Григорович є співавтором багатьох підручників і збірників задач із фізики. Він – доктор фізико-математичних наук, академік, дійсний член Національної Академії Наук України, заслужений діяч науки і техніки. Народився талановитий фізик у Маріуполі, а здобував освіту в Ленінградському та Харківському національних університетах на фізико-математичних факультетах.

Божинова Фаїна Яківна є співавтором більшості підручників, збірників задач, різних зошитів і методичних посібників із фізики для українських школярів та вчителів. Вона – вчитель вищої категорії, вчитель-методист Харківської гімназії № 46 імені М. В. Ломоносова, куратор відділення фізики репетиторської групи «Зигзаг». А народилася вона й навчалася у школі в Росії.

Кірюхіна Олена Олександрівна є активним співавтором більшості навчальних посібників для вивчення фізики в українських школах. У неї – великий досвід викладання цього предмета, безмежна любов до своєї професії; результатом трудових досягнень і успіхів є почесне звання «відмінник народної освіти України».

У великій групі авторів навчально-методичних комплектів із фізики, які тісно співпрацюють із видавництвом «Ранок» міста Харкова, є ще й такі імена: Кірюхін М. М. і Ненашев І. Ю. При написанні книжок і посібників вони об'єднуються й чергуються з технічних причин.

 

Видані підручники, збірники задач та лабораторні роботи з фізики

За новими й чинними програмами вивчення фізики в школах з українською мовою навчання є всі необхідні підручники, збірники задач, зошити з лабораторних робіт і комплексні зошити для перевірки знань учнів. Нижче будуть указані елементи навчально-методичних комплектів, незмінним автором яких є Божинова Ф. Я., а співавторами – названі вище учителі-фізики.

У видавництві «Ранок» були підготовлені й вийшли друком такі посібники:

1) підручник «Фізика» для 7–9 класів, для 10–11 класів – академічного і профільного рівня;

2) навчальний посібник «Збірник задач» – для 8, 10, 11 класів;

3) «Фізика. Зошит для лабораторних робіт + Навчальні проекти» – для 7–8 класів;

4) «Фізика. Зошит для контролю навчальних досягнень учнів» – для 8 класу;

5) «Фізика. Комлексний зошит для контролю знань» 7, 9–11 класи.

Усі підручники з фізики рекомендовані Міністерством освіти і науки України, вони отримали знаки якості й санітарні дозволи на їхнє використання в навчальному процесі. Вони мають сучасний дизайн, оснащені великою кількістю малюнків, кольорових світлин, схем і таблиць для наочного пояснення багатьох явищ.

«Збірники задач», комплексні зошити й зошити для лабораторних робіт також мають грифи МОНУ, гарно оформлені й будуть добре служити справі опанування фізики в 7–11 класах.

 

Купуйте підручники з фізики Бар'яхтара, Божинової та Кірюхіної тут!

Купити підручник «Фізика» для 7–11 класів, «Збірник задач» авторів Бар'яхтара В. Г., Божинової Ф. Я. та Кірюхіної О. О., зошити для лабораторних робіт і комплексні зошити для контролю знань із фізики видавництва «Ранок» можна в нашому інтернет-магазині навчальної літератури «BOOK4SCHOOL».

Вашій увазі також пропонуються розв'язки до всіх завдань підручника «Фізика», до збірника задач і всіх видів зошитів цих самих авторів. Вони розміщені в теці «ГДЗ» (на головній сторінці сайта) в окремому посібнику.

Ми надаємо гарні знижки оптовим покупцям, а також – учителям і нашим постійним колієнтам. Літературу надсилаємо зручним для замовника способом за будь-якою адресою України. Пишіть нам або телефонуйте! До зв'язку!

Божинова Ф., Кірюхіна О., Бар'яхтар В.

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів