Сотнікова С., Гоголєва Г.

Товарів у наявності: 37

Показано 1 - 24 з 37

Фільтрувати за:

Німецька мова від Світлани Сотникової

Шукаєте піручники й робочі зошити з німецької мови для 1–11 класів автора С. І. Сотникової? Купити їх за собівартістю в необмеженій кількості ви можете в нашому інтернет-магазині навчальної літератури «BOOK4SCHOOL».

Тут ви знайдете підручники Сотнікової С. за новою програмою для вивчення німецької як першої та другої іноземної мови і всі необхідні посібники для них у написанні того самого автора.

 

Вивчення німецької у школі

Наші школярі мають відносну можливість обирати іноземну мову для вивчення. Чому ж відносну? Багато залежить від місця проживання учня та спеціалізації тієї школи, яка знаходиться найближче до його місця мешкання.

Більша перевага віддається нині англійській мові. Німецьку з 1 класу зараз вивчають не скрізь, і не завжди є можливість вивчати її як другу іноземну.

Інша справа – великі міста. У них можна знайти достатню кількість викладачів і бажаючих для вивчення будь-якої іноземної мови.

Мабуть, не випадково солідним осередком для підготовки великої кількості чудових підручників та інших навчальних посібників для вивчення німецької мови в Україні стали місто Харків і його провідне видавництво «Ранок».

А може, все сталося навпаки, тому, що саме тут «виріс» такий невтомний і талановитий автор – Світлана Іванівна Сотникова, а з нею – і два її незмінних «побратими»: Г. В. Гоголєва та Т. Ф. Білоусова.

Та залишимо історикам пошук першопричини і звернемо більше уваги на беззаперечний факт, що вже друге покоління учнів української школи успішно вивчає німецьку мову за цікавими й прогресивними підручниками цих авторів.

Якщо змінюються програми викладання, вони ніколи не підводять своїх «учнів» і вчителів: готують усі необхідні посібники вчасно й на високому навчально-методичному рівні, про що свідчать незмінні грифи Міністерства освіти і науки України в їхніх підручниках і зошитах.

Книжки з німецької С. І. Сотникової та інших авторів – світлі, якісні, яскраві, оснащені великою кількістю малюнків і кольорових світлин.

Дані посібники «крокують у ногу з життям», бо завжди мають інтернет-підтримку й до них додаються мовне портфоліо чи аудіодиск.

Хто з учителів і учнів один рік навчався за такими посібниками, той і наступного року обов'язково знайде комплект із німецької С. Сотникової та Г. Гоголєвої або Т. Білоусової.

 

Підручники з німецької мови «Hallo, Freunde!» авторів С. Сотникової, Г. Гоголєвої

Для школярів, які з 1 класу ґрунтовно й поглиблено вивчають німецьку мову, свої навчальні посібники переважно пишуть С. І. Сотникова та Г. В. Гоголєва. До їхнього навчального комплекту входять:

а) підручник «Німецька мова»;

б) робочий зошит із відповідною специфікою;

в) тестовий зошит (крім 1 класу).

Для полегшення методичної роботи вчителів цими авторами видається також «Книга для вчителя».

Підручники для поглибленого вивчення німецької мови мають назву «Deutsch lernen ist super»

Учням 5 класів і наступним паралелям, які починають вивчати німецьку як другу іноземну мову, нові підручники «Hallo, Freundeй зошити готують автори С. Сотникова і Т. Білоусова. Ці посібники відрізняє від інших специфічний дизайн обкладинки. До їхніх комплектів також обов'язково входять чудовий підручник, робочий та тестовий зошити і «Книга для вчителя». При цьому склад авторів (та їхня кількість) іноді змінюються.

Для учнів 10 (6) класу підручники (й відповідно – зошити), як годиться, вийшли різнорівневі, один – профільного рівня, інший – рівня стандарту та академічного рівня.

В 11-класників є підручник «Німецька мова. 11 (6)» лише рівня стандарту й академічного рівня. Так само їм відповідають робочий і тестовий зошити.

Для контролю знань із німецької мови також у цьому самому видавництві «Ранок», але під іншим авторством були видані посібники «Експрес-контроль» для 2, 3, 4 класів.

 

Де краще купити підручники «Німецька мова» на клас

Замовити онлайн або за нашими телефонами, оптом чи в роздріб, можна всі підручники, робочі та тестові зошити авторів С. Сотникової, Г. Гоголєвої та Т. Білоусової.

Ми віддаємо перевагу оптовій торгівлі літературою з німецької мови видавництва «Ранок», яка забезпечує всіх учнів однаковими посібниками для успішного і спокійного навчання, а їхніх замовників – чудовими вигідними знижками для оплати товару.

Замовлення комплектів навчальних посібників із великою вірогідністю надасть безкоштовну доставку за будь-якою адресою.

Ми обслуговуємо заявки на літературу з усіх міст і сіл України, доставляємо посилки у зручний для замовника спосіб. Ми практикуємо передплату (за картою «Приватбанку») й післяплату (за фактом прибуття посилки).

Учителям і зареєстрованим на сайті клієнтам у нас також буде надана %-на знижка.

Чекаємо від вас повідомлень!

Сотнікова С., Гоголєва Г.

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів