Гільберг Т., Сак Т.

Товарів у наявності: 37

Показано 1 - 24 з 37

Природознавство Т. Гільберг, Т. Сак

Недорого купити навчальні посібники з природознавства для паралелей 1–5 класів української школи авторів Тетяни Гільберг і Тамари Сак, київського видавництва «Генеза» можна в нашому інтернет-магазині навчальної літератури «BOOK4SCHOOL» у будь-якій кількості.

 

Підручники та робочі зошити з природознавства для початкової школи

Ці два автори майже всі навчальні посібники з природознавства писали разом, у видавництві «Генеза» міста Києва. Інші видання готувалися окремо.

Тетяна Георгіївна Гільберг – кандидат географічних наук, доцент, завідувач кафедри Хмельницького обласного інституту післядипломної освіти. Тамара Василівна Сак – доктор психологічних наук, професор кафедри логопедії Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, завідувач лабораторії інтенсивної педагогічної корекції, відмінник освіти України.

Учителі та школярі нині користуються такими спільно зробленими книжками й зошитами Т. Гільберг, Т. Сак і «Генези»:

  • підручниками «Природознавство» для 2–4 класів;
  • «Зошитами з природознавства» до своїх першоджерел і для цих же паралелей учнів;
  • «Навчальними програмами. 1–5 класи», написаними Сак Т. В.;
  • посібником для середніх класів «Рідний край – Хмельниччина», створеним Т. Г. Гільберг з іншими авторами;
  • «Зошитом для виконання практикуму з природознавства учня 5 класу».

Названі книжки й зошити отримали грифи МОНУ, письмові дозволи державної санітарної комісії на друк і їхнє використання в навчальному процесі.

Посібники привабливо оформлені, насичені барвистими світлинами, малюнками, схемами й таблицями. Матеріал видань забезпечить глибоке сприйняття й закріплення програмних розділів. Зошити містять завдання для практичних робіт і тематичного контролю знань учнів.

Автори використовують у роботі ігрові моменти та цікаві рубрики для розвитку бажання пізнавати навколишній світ і охороняти природу, для створення на заняттях атмосфери пошуку.

 

Де купити підручники «Природознавство» Гільберг, Сак

На нашому сайті «BOOK4SCHOOL» за телефоном і в електронній формі приймаються замовлення на посібники з природознавства авторів Тетяни Гільберг, Тамари Сак і видавництва «Генеза».

Література відправляється оптом і вроздріб до міст і сіл України зазначеним замовником видом поштового сполучення чи кур'єром – по Харкову. Замовлення надходить протягом 3–7 діб із моменту прийняття заяви.

Інтернет-магазин надає % знижки вчителям і зареєстрованим покупцям. Оптові клієнти отримують 10–35 % знижок і безкоштовну доставку літератури вартістю 1000 гривень.

Гільберг Т., Сак Т.

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів