Вихренко А., Андерсон О., Міюс С.

Товарів у наявності: 8

Показано 1 - 8 з 8

Фільтрувати за:

Зошити з біології від династії Вихренко, Андерсон, Міюс

Видавництво «Школяр» міста Києва може сміливо пишатися своєю серією «Робочих зошитів з біології» як для українських, так і для російських шкіл України. Завжди вабить око чудово прикрашена обкладинка, всередині чарує сучасне оформлення сторінок, використання великої кількості малюнків, схем і таблиць у допомогу школярам. Але й це ще не головне: також на високому навчально-методичному рівні укладений зміст кожного з цих примірників. У зошитах є все необхідне й цікаве для продовження роботи над вивченими з допомогою підручника новими темами.

Та в цьому, зрештою, немає нічого дивного, бо писали дані робочі зошити, старанно готували для власного користування і своїх школярів працюючі вчителі, учителі-практики. Кому ж, як не їм знати всі тонкощі викладання біології і складання зручного навчального посібника – зошита з друкованою основою – для надійного закріплення знань учнів, виконання практичних і лабораторних робіт, тестового контролю?

На одному із зошитів зустрічається два однакових прізвища: Вихренко А. С. і Вихренко М. А., та більше немає... немає батька, заслуженого вчителя України, учителя-методиста, викладача біології. Але він виховав і вивчив двох дочок-близнюків, які блискуче продовжують його справу, і навіть учня-послідовника. Вихренко М. А. та Андерсон О. А. – це рідні сестри, також учителі біології, обидві мають звання «методист». Вони вчителюють у Києві в різних школах, але обидві – автори, члени журі Всеукраїнського турніру юних біологів та Всеукраїнської олімпіади з біології; їх люблять і поважають колеги, учні та батьки.

З-під їхнього «пера» вийшло багато «Робочих зошитів з біології» (майже до всіх паралелей), збірок поточних тестів і тестів для оцінювання навчальних досягнень учнів (у тому числі – у форматі ЗНО). У вільний від роботи час Марина займається формуванням дендраріїв та вирощуванням квіткових рослин, а Оксана створює квіткові композиції та букети.

Ім'я Міюса С. С. також частенько зустрічається на обкладинках зошитів та інших, методичних, робіт з біології. Це і є той самий учень-послідовник Вихренка А. С., який нині співпрацює з його доньками. І можна сміливо стверджувати, що їхня продукція – вищої якості! Це завжди підтверджується грифом «Схвалено» Міністерства освіти і науки України та санітарними посвідченнями.

Замовити і придбати «Робочі зошити з біології» для різних класів і збірники тестових завдань видавництва «Школяр», авторів Андерсон О. А., Вихренко М. А. та Міюса С. С. можна в необмеженій кількості, онлайн і за телефонами, у нашому інтернет-магазині навчальної літератури «BOOK4SCHOOL». Заявки на посібники приймаються з усіх областей України (для шкіл з українською та російською мовами навчання), посилки відправляються зручними сучасними видами поштових сполучень. Ми завжди надаємо оптові знижки, товари на особливо великі суми надсилаємо безкоштовно. Звертайтеся!

Вихренко А., Андерсон О., Міюс С.

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів