Захарійчук М.Д.

Товарів у наявності: 17

Показано 1 - 17 з 17

Українська мова Захарійчук М. Д.

Із перших років самостійності держава поставила перед освітянами завдання: посилено розвивати українське усне й писемне мовлення в дошкільних і шкільних навчальних закладах з метою досконалого його вивчення, активно знайомити дітей і підлітків із різними жанрами і творами української літератури, популяризувати вітчизняних письменників.

Були переглянуті всі існуючі підручники й навчальні посібники, складено нові Програми вивчення української мови, і вже за ними писалися й укладалися підручники нового покоління, з урахуванням сучасних потреб.

Саме в цей період активно розпочала свою творчу діяльність як автор Захарійчук Мар'яна Дмитрівна, нині – доцент кафедри початкової освіти та методики гуманітарних дисциплін Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук.

М. Д. Захарійчук підготувала навчальні посібники з вивчення української мови і розвитку мовлення для дитячих садочків, щоб уже там закладалися необхідні мовні навички в дітей, ще до того, як вони прийдуть до школи. Але більшість її навчальної літератури присвячена початковій школі й особливо – 1 класу.

 

Українська мова для 1 класу

Дошкільна освіта в нас не є обов'язковою, буває навіть і навпаки: багато батьків прагнуть оформити свою дитину до ДНЗ, але вільних місць не вистачає. І до школи діти готуються зовсім у різних умовах та рівнях, нерідко приходять і зовсім не підготовлені.

Мається на увазі не вміння читати (тим паче – писати), а набуття елементарних знань про структуру й особливості нашого мовлення (звук, слово, речення).

Принаймні у школі є можливість контролювати процес вивчення мови шляхом виконання програм, проходження матеріалу підручників, написаних за тими ж самими програмами.

Для 1 класу М. Д. Захарійчук, разом із В. О. Науменко, написала «Буквар», який вийшов друком у видавництві «Грамота» міста Києва. І переважна більшість наступних підручників та посібників цього автора також була видана там.

Буквар, рекомендований Міністерством освіти і науки України, вчить першокласників читати. Але на основі його змісту також надається багато інших знань про українську мову й розвивається багато умінь.

Книга насичена великою кількістю цікавих малюнків для виконання різних завдань, у ній використовуються загадки, вірші, скоромовки, прислів'я. Під час навчання діти отримують позитивні емоції, граються і спілкуються між собою.

Після «Букваря» шляхи двох його авторів розділилися: Захарійчук М. Д. обрала мову, а Науменко В. О. – літературне читання.

Автором М. Д. Захарійчук для 1 класу також підготовлено:

  • підручник «Українська мова. Післябукварна частина»;
  • «Прописи. Зошит з розвитку мовлення та навчання грамоти», частини 1 і 2:

а) до букваря Захарійчук М. Д. і Науменко В. О.;

б) до букваря Вашуленка М. С. (у видавництві «Літера ЛТД» міста Києва);

в) до російського букваря;

  • «Зошит з розвитку мовлення і навчання грамоти. Післябукварна частина».

Усі посібники – чудово оформлені, містять цікаві й конче необхідні види роботи, мають грифи МОНУ, санітарні посвідчення та знаки якості. Вони забезпечують першокласників і вчителя всіма потрібними матеріалами для якісного навчання читання та опанування усного й писемного мовлення в рамках Програми та сучасних потреб суспільства.

 

Навчальна література для 2–4 класів

За наміченою методикою викладання автором Захарійчук М. Д. було написано й видано в київській «Грамоті» підручник «Українська мова» для учнів 2 класу, а разом з автором Мовчун А. І. – два підручники «Українська мова» для учнів 3 і 4 класів.

До цих підручників і за новою програмою підготовлені «Робочі зошити з української мови» для 2–4 класів. Вони містять цікаві вправи на закріплення вивченого та завдання різного характеру для виконання учнями комплексу контрольних завдань протягом кожного року навчання.

Дані навчальні посібники полегшують роботу вчителя з підготовки до уроків і контролю знань, а також допомагають учням у цікавій формі пройти складні контрольні уроки, не витрачаючи зайвих зусиль на механічне письмо.

Для школярів початкових класів автори Захарійчук М. Д. і Науменко В. О. написали цікаві альтернативні посібники для варіативної частини щотижневого навантаження учнів під назвою «Риторика» (2, 3, 4 класи). Вони покликані поглиблено розвивати мову й мовлення, логічне мислення; посібники містять переважно цікаві види роботи, дидактичні ігри, зразки дрібних жанрів літератури.

Усі перелічені вище підручники й посібники мають грифи Міністерства освіти і науки України, дозволи санітарного контролю на використання їх у навчальному процесі в початковій школі; вони оформлені з використанням сучасних досягнень поліграфії та дизайну.

 

Де купити підручники «Українська мова» Захарійчук М. Д.

Замовити й купити «Буквар», посібники для післябукварного періоду навчання, підручники «Українська мова» й «Риторика» автора Захарійчук М. Д. та інших, а також прописи і зошити з української мови для 1–4 класів цього самого автора можна в необмеженій кількості у нашому інтернет-магазині навчальної літератури «BOOK4SCHOOL».

Замовлення приймаються нашими менеджерами в електронному вигляді й за телефонами, вказаними на головній сторінці сайта. Товари надсилаються обраним замовником видом доставки до всіх областей України.

Знижки в нас надаються оптовим покупцям, учителям і зареєстрованим на нашому сайті клієнтам. Звертайтеся!

Захарійчук М.Д.

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів