Атласи та контурні карти з всесвітньої історії

Товарів у наявності: 24

Показано 1 - 24 з 24

Фільтрувати за:

Атласи всесвітня історія і контурні карти до них

Вигідно замовити оптом і в роздріб атласи з всесвітньї історії та контурні карти для 6–11 класів можна тут. Наш інтернет-магазин навчальної літератури «BOOK4SCHOOL» підготував для своїх покупців дані посібники двох кращих видавництв України: «Інституту передових технологій» та «Картографії» міста Києва.

 

Атласи зі всесвітньої історії - види

В «Атласах» зі всесвітньої історії містяться всі найважливіші мапи (карти), з якими учні мають ознайомитися протягом певного року навчання. Причому, це – не лише карти певної місцевості, але й місця історичних подій, боїв, революцій тощо з необхідними для їхнього розуміння умовними позначками.

Вивчаючи такі мапи, учні краще усвідомлюють і запам'ятовують минуле нашої планети, вчаться робити правильні висновки на майбутнє, бо колись і на основі їхніх дій (гарних чи не дуже) нащадки ретельно вивчатимуть причини ходу історії, який склався.

Інша причина вивчення карт – майбутні безпосередні заняття історією, археологією, картографією.

Назви атласів – нерідко співзвучні з назвами підручників з історії, тому за ними зовсім не складно орієнтуватися. Вони обов'язково розрізняються за класами: 6, 7, 8, 9, 10, 11, в яких вивчається всесвітня історія, і за видавництвами. Якщо назви не зовсім однакові з назвами підручників, все одно вони укладені за програмою даного класу.

У нас в наявності – атласи для всіх класів у виконанні видавництв «Картографія» та «Інститут передових технологій».

У 6 класі ці атласи складені для інтегрованого курсу «Всесвітня історія + історія України».

 

Контурні карти зі всесвітньої історії

«Контурні карти» – це необхідний додаток до «Атласів», без якого неможливо виконати програмні практичні роботи зі всесвітньої історії. Вони мають таку саму назву, як і відповідний атлас. Їх рекомендується купувати від одного виробника, щоб в учнів не виникло ніяких проблем під час роботи з картами.

Дані посібники – це друковані заготовки для полегшення роботи школярів, для економії їхнього часу на більш важливі заняття. Вони використовуються для повного виконання мап, подібних до тих, які є в атласах.

Набори контурних карт, як і атласів, також є у двох варіантах для 6, 7, 8, 9, 10, 11 класів, виконані видавництвами «Картографія» та «Інститут передових техногій».

Ознайомтеся, будь ласка, з виставленими для огляду навчальними посібниками двох видів, оберіть для замовлення та купити атласи з всесвітньої історії та контурні карти одного видавництва на весь клас, щоб і в цьому у вас не було проблем і розбрату.

Ми надамо гарні знижки оптовим покупцям, а також постійніні знижки вчителям і зареєстрованим на сайті покупцям.

Замовити посібники можна онлайн і за телефонами. Ми обслуговуємо заявки за будь-якою адресою України!

Атласи та контурні карти з всесвітньої історії

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів