Трач С.

Товарів у наявності: 8

Показано 1 - 8 з 8

Навчальні посібники Світлани Трач

Тут можна недорого купити підручники й посібники з образотворчого мистецтва, трудового навчання та художньої культури автора С. Трач, видавництва «Навчальна книга – Богдан» міста Тернополя для учнів 1–10 класів. Наш інтернет-магазин навчальної літератури «BOOK4SCHOOL» забезпечить ними покупців оптом і вроздріб.

 

Видання для дозвілля

Ця людина, певне, народилася, щоб дарувати оточуючим радість творчості, вчити відчувати красу і створювати її. Трач Світлана Казимирівна постійно знаходиться в творчому пошуку, у професійній діяльності – вчителя малювання – виходить за межі обов'язкового.

Власним прикладом Світлана Казимирівна навчає школярів будь-якого віку й навіть дорослих із простих матеріалів виготовляти витвори мистецтва. Крім програмних занять, здатні принести задоволення й користь вироби для подарунків або кімнатні прикраси.

Зразки, необхідні матеріали й інструктажі для самостійної роботи, для гуртківців та керівників опрацьовані в наступних серійних виданнях, підготовлених Світланою Трач і тернопільським видавництвом «Навчальна книга – Богдан», із яким автор постійно співпрацює:

 • «Умілі рученята. М'яка іграшка. Набір для дитячої творчості», окремі видання для мишки, курочки, качки, зайчика, ведмедика, ягняти, жабки, мухомора та інших;
 • «Бісер. Набір для дитячої творчості», також окремо для створення композицій «мак», «в'юнок», «нарцис», «яблуня», «мімоза», «барбарис», «ірис» тощо;
 • «Світ прикрас. Новорічно-різдвяні саморобки», серійний випуск;
 • «Умілі рученята. Набори для роботи з папером», серед яких – і серії «Великодня листівка» та «Витинанка», що дають можливість виробити янгола, сніговика, писанку, валентинку, кульбабу й інше.

 

Підручники з образотворчого мистецтва й альбоми для школи

Для шкільної програми С. Трач, у тому ж видавництві «Богдан», написала й намалювала різновиди навчально-методичних посібників із тим, щоби створити на уроках святкову і творчу атмосферу, допомогти вчителям та учням упоратися зі складними програмними темами при порівняно невеликих творчих здібностях.

На різні предмети автором підготовлено наступне:

 • підручники «Образотворче мистецтво» – 2, 3 і 4 класи (1-й клас не подається у зв'язку зі зміною програми), написані в співавторстві з учителем Миколою Резніченком;
 • альбоми «Образотворче мистецтво» для 2–6 класів;
 • альбоми «Трудове навчання», укладені для паралелей 1–4 класів;
 • «Альбом-посібник» із малювання, 2–6 класи;
 • «Календарне планування»: а) з образотворчого мистецтва, 2–7 класи; б) із трудового навчання, 2–4 клас;
 • для вчителів початкових класів обидва вказані вище предмети опрацьовані «... в таблицях»;
 • «Художня культура. Альбом-посібник» – 9 і 10 класи.

 

Краще купити альбоми з трудового навчання Трач С. на клас тут!

На нашому сайті «BOOK4SCHOOL» приймаються замовлення українських покупців онлайн і за телефоном на книжки, альбоми й творчі набори автора С. Трач, видавничої організації «Навчальна книга – Богдан» Тернополя. Заявки розглядаються наступної доби, бандеролі доставляються протягом 2–7 днів обраним замовником видом поштового зв'язку чи кур'єром.

Знижки надаються оптовим покупцям, учителям і зареєстрованим клієнтам. За кошти інтернет-магазину надсилаються передплачені товари, замовлені на 1000 гривень і більше зі знижкою.

Трач С.

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів