Єрмоленко С., Сичова В., Жук М.

Товарів у наявності: 3

Показано 1 - 3 з 3

Фільтрувати за:

Виробник
Тип товару
Мова видання

Українська мова Єрмоленко С. Я., Сичової В. Т., Жук М. Г.

Чого не вибачають українцеві, який сягнув певних висот у політиці, мистецтві й навіть у фінансовому сенсі?

Правильно, не вибачають незнання нашою елітою рідної мови; помилки в мовленні завжди є причиною жартів і політичної сатири.

Проте винні в цьому не окремо взяті люди, а умови існування, в даному випадку – система. Кілька століть поспіль на нашій землі українська мова була ніби другорядною, а отже, й не вивчалася на достатньому рівні. Тільки тепер, у самостійній Україні, рішуче задзвонили у дзвони, щоб негайно почати виправляти ситуацію, що склалася.

 

Про авторів

Зміни треба було робити на всіх рівнях вивчення української мови. Програми для кожного класу вже переглянули, внесли до них корективи, і працівники освіти втілюють намічене в процес навчання. Поступово замінюються підручники, в яких тепер враховуються не лише особливості програм, але й потреби часу. Навчальні посібники, що залежать безпосередньо від змісту програм і підручників, також оновлюються.

Усі підготовлені новими й уже відомими авторами підручники й посібники з української мови обов'язково надходять на перевірку до Міністерства освіти і науки України. З них обираються до друку найкращі за багатьма критеріями: навчально-методичний рівень, популяризація української мови і творів українських письменників у різноманітних завданнях, розвиток пізнавальних здібностей, виховання любові до рідного слова тощо.

За всіма вказаними та іншими критеріями без проблем були прийняті підручники «Українська мова» такої міцної творчої групи авторів, як Єрмоленко Світлана Яківна, Сичова Вікторія Томасівна й у половини підручників – Жук Марія Григорівна. Підготовка до друку й вихід їхніх книжок відбувалися в київському видавництві «Грамота».

Кілька слів – про основних авторів.

Єрмоленко С. Я. закінчила Київський університет. Її «перу» належать книжки й інші творчі роботи з синтаксису і правопису української мови, з лінгвістики та культури мовлення. Нині вона доктор філологічних наук, професор, член-кореспондент НАН України, відомий мовознавець.

Сичова В. Т. закінчила Київський державний педагогічний інститут імені О. М. Горького, все життя викладала українську мову й літературу в місті Києві, учитель-методист.

Із таким науково-практичним багажем знань, та ще й любов'ю до рідної мови, просто необхідно було складати підручники для школярів, щоб і ті стали такими самими навченими, цілеспрямованими, щоб їм ніхто й ніколи не говорив про безграмотність та недостатню повагу до рідної (до того ж – державної) мови.

 

Підручники «Українська мова» Єрмоленко С. Я., Сичової В. Т., Жук М. Г.

Підручники з української мови авторів Єрмоленко С. Я., Сичової В. Т. і для 6–8 класів – Жук М. Г. були надруковані ще до появи нових програм. І зараз вони існують за новими програмами – для 5– 8 класів, а для 9–11 класів книги є поки що чинними, а потім прихильники їхньої методики викладання будуть чекати на появу нових.

Нині підручники «Українська мова. 10 клас» видані академічного рівня викладання, а «Українська мова. 11 клас» – рівня стандарту. Звичайно, не лише за ними, а й за всіма попередніми першоджерелами цих авторів учні отримують достатній обсяг знань і умінь для того, щоб гідно скласти ДПА, а потім – і ЗНО в кінці школи.

Усі підручники С. Я. Єрмоленко, В. Т. Сичової та М. Г. Жук рекомендовані Міністерством освіти і науки України для використання в загальноосвітніх школах з українською мовою навчання. Вони мають знаки якості та письмові посвідчення державної санітарної комісії про високий ґатунок використаних матеріалів: папір, друк, дозволений кегль.

Книги даних авторів, видавництва «Грамота», особливо – для середньої ланки школярів, забезпечені великою кількістю малюнків, орнаментів, репродукцій картин, кольорових світлин та умовних позначень. Сторінки, теми та розділи мають певний стиль оздоблення, у книгах використовуються шрифти різного кольору та спрямованості. Автори вживають різноманітні види роботи, ігрові моменти й творчі завдання. Багато уваги приділяється розвитку мовлення школярів, розширенню словникового запасу учнів.

Виховання любові до Батьківщини, до української мови та розвиток інтересу до вивчення творчої спадщини українських письменників провадиться шляхом використання на сторінках підручника з української мови віршів, уривків із них, речень і невеличких текстів з української літератури.

На основі використаних уривків школярі вивчають красу й багатство живого українського слова, вчаться й самі висловлюватися усно й письмово красивою літературною мовою, без помилок різного значення.

Параграфи всіх книжок «Українська мова» мають зручну структуру, новий матеріал переважно подається у вигляді таблиць та схем, щоб учням було легше запам'ятовувати й відшукувати необхідні дані. Головне в темі виділяється для його швидкого зорового сприймання. Багато уваги приділяється закріпленню нового матеріалу різними способами, як цього вимагає методика вивчення української чи іншої мови.

 

Краще купити підручники «Українська мова» Єрмоленко С. тут!

Наш інтернет-магазин навчальної літератури «BOOK4SCHOOL» може забезпечити всіх бажаючих підручниками «Українська мова» для 5–11 класів авторів Єрмоленко, Сичової та Жук, видавництва «Грамота» в необмеженій кількості.

Оптові знижки та знижки вчителям і постійним покупцям будуть забезпечені! Ми відправимо підручники зручним для вас видом доставки до всіх міст і сіл України. Завжди готові до співпраці з вами!

Єрмоленко С., Сичова В., Жук М.

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів