Математика 1 клас НУШ

Товарів у наявності: 61

Показано 1 - 24 з 61

Математика в 1 класі НУШ

Першокласники, які йдуть до школи 1 вересня 2018 року й пізніше, вивчатимуться математику дванадцять років (з 1 класу). У цей час стартує міністерський проект «Нова українська школа», типові освітні програми до якого вже затверджені.

Суттєві зміни відбудуться поки що в 1-му, а далі – у початкових класах, навчання в яких поділяється на два рівні цикли. Базова середня школа в Україні планується з 20-х років. Один рік, як і за кордоном, додається для навчання в юному віці, а здобуття звання бакалавра скорочується у вишах до 3 років.

Нинішні учні закінчуватимуть власну освіту лише з невеликими змінами, які в значній мірі залежатимуть від рішення адміністрацій навчальних закладів. Програми й підручники з математики для 1 класу НУШ залишаються попередніми, хіба що переглянуться для вивчення колишні предмети чи зменшиться навантаження.

Обладнання для класів, що приймуть новачків НУШ, уже закупили. Вирішується питання з підручниками з математики та посібниками. Для їхнього виготовлення держава виділила 1 мільярд 385 мільйонів 200 тисяч гривень.

Вибір безкоштовних книжок з математики у молодших класах нині й надалі планується альтернативний, для цього до друку допущено більше десятка варіантів кожного з першоджерел. Талановиті автори й гідні видавництва знайшлися. Ось тільки типографіям не вистачає потужності для виготовлення літератури, тому більшість підручників надійде до школярів не на початку навчального року.

 

Підручники з математики для 1 класу НУШ: автори, видавництва

Математика залишається в інваріантній частині нової програми з 1 по 4 клас (далі – побачимо, бо частина розділів середніх класів не має життєвого застосування). Але ставлення до викладання предмета змінюється.

Школярі набуватимуть практичних та економічних навичок і вчитимуться використовувати їх у житті, поки що – в шкільному. Іншими словами, вчителі поглиблюватимуть учнівську компетентність, засобами цієї точної науки розвиватимуть логічне мислення, підприємництво і вміння навчатися та працювати самостійно й у бригадах.

У травні 2018 року вчителям майбутніх перших класів дозволили замовити підручники. «Математика 1 клас» вибиралася з рекомендованих Міністерством освіти п'ятнадцяти чудових першоджерел.

Як і з інших предметів, українські області переважно підтримали місцевих видавців та авторів. Учителям важливо, щоб мова книжок була близькою для дітей, а завдання – зрозумілими. Тепер залишилося дочекатися новеньких математик, щоб грандіозні плани здійснилися на практиці.

Автори підручників з математики для 1 класу нової української школи (НУШ) доклали чималих зусиль для створення справді цікавих книг. А серед виробників слід відзначити 3 видавництва, що підготували до друку по дві книжки: це – «Ранок» міста Харкова, «Підручники і посібники» Тернополя й столична «Освіта». У цій же відповідності називаємо авторів:

 • С. Скворцова, О. Онопрієнко й О. Гісь, І. Філяк;
 • Антоніна Заїка та О. Корчевська, М. Козак;
 • В. Бевз, Д. Васильєва й Л. Оляницька.

Тепер розглянемо, як розподілилися почесні місця серед підручників з математики для 1 класу за загальним обсягом замовлень. Кого вибрали освітяни?

 • 1 місце з тиражем 160132 підручники з математики для 1 класу посіли названі вище харківські автори Скворцова С. О., Онопрієнко О. В. та видавництво «Ранок»;
 • на 2 місці, з накладом 92639 екземплярів підручників, – Гісь О. М. і Філяк І. В. з цієї ж поліграфічної організації;
 • 3 місце з тиражем 83154 підручники отримали автор Листопад Н. П. й видавництво «Оріон» міста Києва;
 • на 4 місці, з запланованими 36459 екземплярами, опинилися вже згадані автори Бевз В. Г, Васильєва Д. В. й київська «Освіта»;
 • 5 місце з тиражем 24862 примірники – у знайомих авторів Лишенка Г. П., Тарнавської С. С., Лишенко К. О. й видавництва «Генеза» міста Києва;
 • 6 місце, з накладом 24509 екземплярів, заслужила група авторів Логачевська С. П., Логачевська Т. А., Комар О. А. та «Літера ЛТД» цього ж міста.

Учителі Харківської області вибрали для користування підручники з названих «призових» – двох харківських видавництв, авторів Листопад та Бевз, а також – «Математику» Н. Будної, видавництва «Навчальна книга – Богдан» міста Тернополя. Більші за обсягом замовлення цих же першоджерел зробила Дніпропетровська область. 

Ознайомтеся з авторами решти підручників для 1 класу за програмою нової української школи:

 • Л. Прохоренко й В. Фесенко (видавництво «Букрек», місто Чернівці);
 • А. Кияновський, Т. Новікова («Антологія», Санкт-Петербург);
 • М. Беденко (видавництво «Фоліо», Харків);
 • О. Лінник, К. Нечипоренко («Грамота», місто Київ);
 • О. Митник, О. Ісаєнко (видавництво «Гімназія», Харків).

В нашому інтернет-магазині можна онлайн купити підручники з математики для 1 класу авторів Скворцова, Онопрієнко, Гісь, Листопад, Бевз та іних за ціною видавництв.

 

Купити робочі зошити з математики для 1 класу НУШ краще оптом

Традиційним є використання на уроках математики в 1 класі зошитів з друкованою основою. Крім прискорення роботи, надання вчителеві допомоги в підготовці до занять та розвитку інтересу учнів до навчання, ці посібники містять каліграфічні зразки й прописи для написання цифр і знаків.

Для першого року роботи вчителям зошити – вкрай необхідні, проте вони спізнюються з друком унаслідок значної зайнятості друкарень підручниками. Декому доведеться почекати випуску посібників для їхнього першоджерела.

Надаємо список виданих розрізнених матеріалів, схвалених МОНУ:

 • «Математичні прописи. 1 клас. Зошит-шаблон» – не залежний від джерела знань навчальний посібник В. Федієнка та О. Черевко, харківського видавничого дому «Школа»;
 • «Флеш-картки до будь-якого підручника» видавництва «Ранок»;
 • «Навчальний зошит + Роздавальні матеріали» у 4 частинах, частина 1-ша, авторів С. Скворцової та О. Онопрієнко  – до їхнього підручника, того ж видавця;

«Розробки уроків» цих же авторів та видавництва до:

а) своєї книжки;

б) підручника О. Гісь, І. Філяк;

 • «Робочий зошит» до підручника Скворцової, частини 1 і 2, автора Т. Гайдученко, організації «Оріон»;
 • «Робочий зошит» до підручника Гісь, у 2 частинах, автора О. Гарматюк, цього ж видавництва;
 • «Методичний посібник. Частини 1 і 2» автора С. Логачевської та інших, видавництва «Літера»;
 • «Математика. Робочий зошит» у 2 частинах – Г. Лишенка, організації «Генеза», до свого підручника;
 • зошит із такою ж назвою, 1-ша і 2-га частини, автора Н. Листопад, видавництва «Оріон»;
 • «Таблиці» тих же виробників;
 • «Плакати. Математика. 1-2 класи» та окремо 1–4 класи виробництва НМК «Український проект».

Замовляйте підручники або посібники для 1 класу НУШ оптом чи вроздріб в інтернет-магазині навчальної літератури «BOOK4SCHOOL»! Заявки надсилайте онлайн і передавайте за телефоном.

Посилки доставляються послугами «Укрпошти», «Нової пошти» або кур'єром через 2–3 доби із моменту отримання замовлення. Знижки тут надаються постійним клієнтам і вчителям. Оптові покупці користуються знижками в 10–30 % і безкоштовною доставкою навчальної літератури вартістю 1000 гривень і більше зі знижкою.

Математика 1 клас НУШ

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів