Алгебра 8 клас

Товарів у наявності: 23

Показано 1 - 23 з 23

Посібники та підручники з алгебри для 8 класу 

Вибрати необхідні та купити підручники з алгебри для 8 класу, збірники задач і контрольні зошити для школи з українською мовою викладання можна в нашому інтернет-магазині навчальної літератури «BOOK4SCHOOL» оптом чи в роздріб.

 

Підручники з алгебри для 8 класу

Опанування алгебри у 8 класі відбуватиметься за одним із 7 виданих підручників переважно знайомих учням авторів та видавництв міст Київ, Харків і Тернопіль. Ознайомімося з виготівниками першоджерел:

1) Н. Тарасенкова, І. Богатирьова, О. Коломієць, З. Сердюк та київське видавництво «Оріон»;

2) Г. Бевз, В. Бевз і «Освіта» того ж міста;

3) Олександр Істер і столична «Генеза»;

4) В. Кравчук, М. Підручна, Г. Янченко та тернопільські «Підручники і посібники»;

5) Ю. Мальований, Г. Возняк, Г. Литвиненко й «Навчальна книга – Богдан» того самого міста;

6) А. Мерзляк, В. Полонський, М. Якір і харківське видавництво «Гімназія» підготували 2 підручники:

а) «Алгебра» для звичайних класів;

б) «Алгебра» для поглибленого вивчення.

Указані вище книги надруковані на конкурсній основі, тож прикрашені знаками якості та грифами Міністерства освіти. Виготовлення підручників відповідає навчальним, методичним і естетичним вимогам.

Автори підручників з алгебри для 8 класу подбали про розміщення необхідних креслень та малюнків для кращого вивчення тем. Для закріплення програми школярам пропонується достатня кількість задач і вправ із близьким учням змістом. Правила й однотипні завдання у книжках виділяються кольором та умовними позначеннями.

 

Посібники й робочі зошити з алгебри для 8 класу

У паралелі восьмих класів для комплексного вивчення алгебри будуть корисними протягом року такі підготовлені авторами підручників посібники:

Крім цього, для учнів і вчителів написано наступні зошити з перевірки знань:

Запропоновані для огляду посібники схвалені Міносвіти й науки України, підписані санітарною комісією до розповсюдження серед школярів. Зошити виготовлені з якісних матеріалів, гарно виглядають і містять багато корисних завдань для ґрунтовного опанування алгебри.

Замовлення на будь-який товар приймається за телефоном і онлайн з усіх областей України. Література доставляється зручним видом поштового зв'язку через 2–3 днів після отримання запиту на книги чи зошити.

Знижки в розмірі % від загальної вартості отримують постійні покупці та вчителі; пільги від 10 до 30 % і нерідко – безкоштовна доставка пропонуються оптовим замовникам.

Користуються попитом:

1. Підручник з алгебри для 8 класу авт. А. Мерзляк, В. Полонський, М. Якір.
2. Підручник з алгебри 8 клас Істер О. (Генеза).

Алгебра 8 клас

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів