Видавництво ЦНМЛ

Немає жодного товару в цій категорії.

Діяльність «ЦНМЛ»   

Представникам старшого покоління, та й нинішнім учням (а з ними учителям і батькам) відомі випадки відсутності вкрай необхідного підручника в навчальному році. І добре знайоме таке почуття: «Що хочеш віддав би за цю книжку!»

«Центр навчально-методичної літератури» міста Києва тривалий час вивчав попит на підручники й документальні видання у школі й книжкових крамницях, співпрацював з обласними інститутами післядипломної освіти, з викладачами й авторами популярної літератури.

Дефіцитні навчальні посібники, жадані читачами художні твори й багатотомники або й нові авторські видання зі знаком якості виготовлялися колективом видавництва на замовлення чи внаслідок масової недостачі й продавалися за доступною ціною завдяки професійній організації книготорговельної сфери. Для допомоги користувачам і спрощення вибору тут систематично видавався «Вісник навчальної літератури».

Книжкове видавництво «ЦНМЛ» працювало заради забезпечення підручниками потреб школярів і викладачів. Також допомагало з реалізацією виданої за рекомендаціями МОНУ й альтернативної літератури поліграфічним організаціям Києва «Освіта-центр», «Грамота», «Картографія», «Генеза» й «Алатон». Із 2014 року його діяльність припинилася, але продукція ще є у продажу.

Замовлення на будь-які книжки київської видавничої організації «ЦНМЛ» приймаються щоденно з 9-ї по 19-у години в інтернет-магазині навчальної літератури «BOOK4SCHOOL». Надсилаються поштою за кошти клієнта. Знижки при оплаті товару надаються вчителям, зареєстрованим на сайті та оптовим покупцям.

Видавництво ЦНМЛ

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів