Дизайн і технології 3 клас НУШ

Товарів у наявності: 6

Показано 1 - 6 з 6

Технологічна освітня галузь 3 клас НУШ 

Тут можна недорого купити альбоми з трудового навчання для 3 класу НУШ будь-якого автора для школи з українською мовою викладання за розділом «Дизайн і технології». Наш інтернет-магазин навчальної літератури BOOK4SCHOOL надасть їх вам оптом чи в роздріб.

Про підручники для 3 класу 

Паралель 3-х класів має в користуванні підручники «Я досліджую світ» на вибір, написані уже знайомими колективами авторів. «Дизайн і технології 3 клас» підготували:

  • Бібік Н., Боднарчук Г. – підручник з ЯДС для 3 класу у видавництві «Ранок»;
  • Гільберг Т. – підручник «Я досліджую світ 3 клас» у київському видавництві «Генеза»;
  • Будна Н. («Богдан»).

Книги отримали знаки якості та грифи Міністерства освіти «Рекомендовано для використання в загальноосвітніх школах».

Навчальний матеріал у них пропонується стисло й чітко, в цілком доступній формі. Він супроводжується ілюстративним матеріалом у вигляді схем, таблиць, світлин, малюнків, зразків робіт і матеріалів. Сторінки підручника мають чітке оформлення, у темах нескладно орієнтуватися. 

Зошити-альбоми НУШ для уроків трудового навчання в 3 класі

Кожен підручник, а особливо – школярі й учителі наразі забезпечені в допомогу гарним навчальним посібником для більш цікавого проведення уроків і детального пояснення.

Універсальним є  альбом-посібник «Маленький трудівничок 3 клас» Роговська Л. видавництва «Підручники і посібники». Решта альбомів, написана іншими фахівцями та видавництвами, надається в таблиці.

 

Назва підручника, автор

Назва посібника

Автор

Видавництво

Бібік Н., Боднарчук Г.

Умійко 3 клас

Умілі ручки

 

Головата О.

Назаренко А.

 

 

П І П

Ранок

Гільберг Т.

Дизайн і технології

Майстер саморобко 3 клас

Гільберг Т.

Бровченко А.

Богдан

П і П

 

Ми пропонуємо нашим покупцям лише вибрані товари: із грифами Міністерства освіти «Схвалено до використання в навчальному процесі», підписані санітарним контролем, із гарним виглядом обкладинки й сторінок та корисним для навчання вмістом.

Альбоми приваблюють великою кількістю зразків різних виробів як дорослих, так і дітей, технологічних карток, кольорових світлин. Вони будуть потрібними для всіх учасників навчального процесу.

Ми обов'язково надамо знижки оптовим покупцям – у розмірі 10–30 %, учителям і постійним клієнтам – у розмірі % від вартості покупки. Посилки на суму 1000 й більше гривень ми відправимо за наш кошт на всі адреси нашої країни.

Наші товари відправляються Київ, Харків, Дніпро, Одеса та до різних областей України сучасними видами доставки.

Дизайн і технології 3 клас НУШ

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів