Англійська мова 6 клас

Товарів у наявності: 16

Показано 1 - 16 з 16

Англійська мова для 6 класу – підручники та зошити

Купити підручник «Англійська мова 6 клас. ENGLISH» будь-якого автора за ціною виробників, робочі й тестові зошити з англійської мови для 6 класу загальноосвітніх чи спеціалізованих шкіл ви можете в необхідній кількості у нашому інтернет-магазині навчальної літератури BOOK4SCHOOL.

 

Підручники з англійської мови для 6 класу від Оксани Карпюк, Алли Несвіт, Калініної  Л. та Самойлюкевич І.

Дуже добре, що учні 6-го класу мають можливість продовжити вивчення англійської мови за звичними першоджерелами! Для них були підготовлені відомими авторами й видавництвами 4 підручники. «ENGLISH» звичайні та спеціалізовані для даної паралелі написали:

Усі підручники були рекомендовані Міністерством освіти України для використання у відповідних навчальних закладах, вони отримали знаки якості. Дані книги містять достатню кількість ілюстрацій різного виду, надають цікаві доцільні завдання для вивчення нових тем і їхнього закріплення.

Із метою розвитку читацьких навичок та правильної вимови, деякі автори додатково написали «Книгу для читання». Ми можемо запропонувати ці посібники наступних фахівців:

а) Лариси Давиденко («Підручники і посібники», місто Тернопіль);

б) Оксани Карп'юк (назване вище видавництво).

 

Робочі зошити з англійської мови для 6 класу авторів Косован О., Мясоєдова С., Карпюк О., Несвіт А., Калініна Л.

За своїми підручниками, в тих же видавничих організаціях, їхні автори створили зручні робочі зошити з англійської мови для 6 класу «WORKBOOK. ENGLISH» для своїх заочних шестикласників та вчителів. Вони мають ті ж самі специфічні особливості вивчення даного предмета, що й у відповідних книгах, і широке коло використання в навчальному процесі. Покупці можуть замовляти їх у наших менеджерів.

У нашому асортименті є також «Зошит із граматики» для учнів 6 класу, написаний О. Карп'юк і А. Павлюк, та «Тестові завдання» автора Алли Несвіт, які можна використовувати при будь-якому підручнику.

Є серед наших товарів дуже гарні й популярні в покупців зошити з друкованою основою для паралелі 6-х класів, усякого призначення, для вивчення англійської мови, що вийшли з-під пера відомих авторів у різних містах України. Основні відомості про них розміщуються в таблиці нижче.

 

Назва підручника, автор

Назва

посібника

Автор

Видавництво

ENGLISH 6

Alla Nesvit

Робочий зошит

Зошит для контролю рівня знань

 

С. В. Мясоєдова

С. В. Мясоєдова

 

Ранок

Ранок

 

 

ENGLISH 6

Oksana Karpiuk

Робочий зошит

Workbook

Тестовий контроль

Зошит для контролю рівня знань

О. М. Павліченко

О. Косован

Н. Камінська

О. М. Павліченко

 

Ранок

П і П

П і П

Ранок

 

 

Ми торгуємо лише навчальними посібниками, схваленими Міністерством освіти і науки України, затвердженими санітарним контролем до використання в українських школах. Обираємо тільки гарно оформлені, надруковані на якісному папері, насичені цікавими завданнями посібники.

Замовлення приймаються на будь-які види літератури онлайн і за телефоном, розглядаються наступного дня. Наші товари надсилаються до всіх міст і сіл України зручними для клієнтів видами доставки.

Знижки надаються оптовим покупцям (10–30%), учителям і зареєстрованим клієнтам. Посилки на мінімальну суму 1000 гривень відправляються безкоштовно.

Англійська мова 6 клас

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів