Богданович М., Лишенко Г.

Товарів у наявності: 7

Показано 1 - 7 з 7

Фільтрувати за:

Математика від Богдановича М. В. 

Для кожного вчителя початкових класів Михайло Васильович Богданович є відомим автором чудових підручників із математики та методики викладання математики, зручних посібників для педагогів, цікавих і корисних карток, робочих і контрольних зошитів із даної навчальної дисципліни.

Талановитий український педагог-методист, кандидат педагогічних наук Богданович М. В. народився у місті Глухові Сумської області. Ще юнаком він брав участь у Великій Вітчизняній війні. Після демобілізації успішно закінчив Глухівський учительський інститут і фізико-математичний факультет Сумського педагогічного інституту.

На батьківщині він працював учителем, а потім – старшим викладачем методики математики на факультеті підготовки вчителів початкових класів у Глухівському педагогічному інституті. М. В. Богданович завжди прагнув до цікавого, творчого викладання математики в будь-якому класі. Саме він запропонував залучати в допомогу учням школи І ступеня навчання казкових героїв або просто приємних тваринок із довкілля для підняття пошукового настрою.

 

Підручники з математики Богданович М., Лишенко Г. для початкових класів

Разом із колегою – Лишенко Г. П. – Михайло Васильович Богданович поступово підготував за попередньою Програмою навчання, а тепер уже – й за новою всі підручники для викладання математики в 1–4 класах у провідному видавництві «Генеза» й дещо – у видавництві «Освіта» міста Києва.

При написанні вказаних вище першоджерел для учнів початкових класів автори послідовно впроваджували обрану науково-методичну лінію з активним використанням актуальних новинок, елементів сучасності й досягнень вітчизняної поліграфії, тісного зв'язку з дитячим життям, улюбленими книжковими та мультиплікаційними героями.

На думку М. В. Богдановича, даний досить складний предмет ітиме швидше й легше, якщо школярів відповідно налаштовувати, викликати в них творчий ентузіазм і гарний настрій.

Усі підручники «Математика», особливо для 1–2 класів, яскраво оформлені, мають багато малюнків для пояснення тем, для вправ на закріплення вивченого матеріалу та задач, умовних позначень. Також у книжках активно використовуються кольорові шрифти і тло.

Автори підручників з математики беруть до уваги різні види роботи, чергуючи їх і підбираючи найзручніші для вивчення конкретних тем. Усі розміщені в підручниках уроки мають чітку структуру, в якій легко орієнтуватися дорослим і дітям.

Підручники Богдановича М. В. рекомендовані Міністерством освіти і науки України до використання в навчальному процесі, якість паперу та взятих матеріалів для видання підтверджена паспортом державної санітарної комісії. Ними постійно користуються тисячі школярів і вчителів, свідомо обираючи їх серед інших виданих підручників.

Підручник для 4 класу тепер уже є у вільному продажу, і четвертокласники зможуть легко опанувати за ним свою програму й готуватися до складання ДПА. Підручник «Математика 4 клас» Богданович М. можна замовити в необмеженій кількості.

 

Робочі зошити з математики Богданович М., Лишенко Г.

Нині вчителі й навіть батьки полюбляють користуватися комплектами навчальних посібників до певного предмета, наприклад, щоб «Книга для вчителя», «Зошит з математики» і «Зошит для контрольних робіт» були від Богдановича й за тим самим підручником. Ну, що ж, можна й пошукати! Наприклад, для 1 класу є аж 2 робочих зошити, за семестрами, написані М. В. Богдановичем і Г. П. Лишенко, але решта з них, для 2–4 класів, підготовлена другим автором і з даної групи (або автором Н. І. Примою цього самого видавництва: «Контрольні роботи з математики. 4 клас») і за подібною методикою.

У процесі використання в навчальній діяльності зошити з математики надають цікавий додатковим матеріал для закріплення й перевіки знань учнів. Вони гарно оформлені, надруковані на папері високого ґатунку, мають грифи МОНУ, знаки якості й санітарні посвідчення.

Впровадження зошитів із друкованою основою на уроках математики привносить елементи гри, самостійності, зацікавлює малих школярів і підвищує рівень засвоєння даного предмета.

 

 Де купити «Математику» Богдановича М. В.

Купити підручник «Математика» для 1, 2, 3, 4 класів, зошити до них авторів М. В. Богдановича і Г. П. Лишенко й усі навчальні та методичні посібники ви можете як оптом, так і в роздріб у нашому інтернет-магазині навчальної літератури BOOK4SCHOOL. Замовлення приймаються менеджерами в електронному вигляді або за телефонами.

Наші товари ми відправляємо будь-яким сучасним видом доставки до всіх міст, селищ і сіл нашої країни. Знижки надаємо оптовим, постійним покупцям і вчителям. Партії навчальних посібників на особливо великі суми ми надсилаємо замовникові безкоштовно.

Ми забезпечимо вас і ваших школярів будь-якою навчальною літературою з математики та інших предметів! Співпрацюйте з нами!

Богданович М., Лишенко Г.

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів