Алла Несвіт

Товарів у наявності: 12

Показано 1 - 12 з 12

Англійська мова Алли Несвіт

Купити підручники «Англійська мова» Алли Несвіт, навчальні посібники та робочі зошити для 1–11 класів загальноосвітніх шкіл автора видавництва «Генеза» у необхідній кількості можна тут, в інтернет-магазині навчальної літератури «BOOK4SCHOOL».

У нашому асортименті ви знайдете всі видані автором і видавництвом «Генеза» підручники, зошити й нові навчальні посібники, про які в нас мова йтиме трохи нижче.

 

Підручники й зошити з англійської мови А. Несвіт

Учителі й учні загальноосвітніх шкіл, які в 1 класі ознайомилися з підручником «ENGLISH 1 Alla Nesvit» і робочим зошитом «ENGLISH 1 WORK BOOK» Алли Несвіт, видавництва «Генеза», ніколи не захочуть мати справу з англійськими посібниками інших авторів. А чому?

Методика викладання А. М. Несвіт дозволяє учням швидко й надійно опановувати знання з англійської мови за цікавими вправами підручника й закріплювати на основі різноманітних, цілком доступних завдань робочих зошитів із цього самого комплекту.

Та й сама автор ніколи не підводить своїх шанувальників: Несвіт А. М. старанно і вчасно підготувала й решту підручників – від 2-го по 11-й клас – у тому ж самому видавництві «Генеза» міста Києва. Для 10 та 11 класів вони вийшли профільного рівня.

До кожного з підручників (також від 1-го по 11-й клас) автор Алла Несвіт написала «Робочі зошити», в яких є всі необхідні завдання, в тому числі – й для перевірки знань учнів; а для другого класу вона підготувала чудові прописи. За новими програмами деякі зошити трохи затрималися з друком, але, мабуть, не через автора, а з якихось інших причин.

Для учнів 10–11 класів А. Несвіт склала не робочі зошити, а «Збірники тестових завдань»; вони вийшли в незмінному видавництві «Генеза».

Отже, все необхідне для гарного вивчення англійської мови ця вчителька підготувала мільйонам своїх «учнів».

 

Нові посібники автора

Алла Миколаївна Несвіт постійно працює над удосконаленням своїх і учнівських знань. Нею та іншими авторами: Г. Ворон і М. Гаврилюк нещодавно заснований новий навчальний посібник:

«Розвиваємо уміння спілкування» (назва – англійською мовою).

Він надрукований у видавництві «Генеза» поки що для 2 і 3 класів. Наступні посібники ще очікуються.

Іще більш грандіозна задумка з'явилася в авторів А. Несвіт і Г. Ворон: факультативний курс, розрахований на 35 річних годин: допрофільна підготовка з англійської мови під назвою «Discover Ukraine» («Пізнаємо країну. Книга для читання») для учнів 8–9 класів, поки що видана для 8 класу у тому ж самому видавництві «Генеза».

Даний проект може бути реалізований за рахунок варіативної складової шкільної програми. Він передбачає значне набуття учнями теоретичних і практичних знань не лише з англійської мови, але і з багатьох інших предметів і галузей знань (міжпредметні зв'язки).

Факультативний курс був схвалений Міністерством освіти і науки України, як і всі підручники та зошити автора А. М. Несвіт.

 

Де краще купити підручники «Англійська мова» Несвіт Алли

Замовляйте підручники з англійської мови автора Несвіт А. оптом (із гарними знижками) чи в особисте користування (зі знижками вчителям та нашим постійним покупцям)! Великі партії товару на суму 1000 гривень і більше відправляються нами безкоштовно за будь-якою адресою.

Ми приймаємо великі й малі замовлення зі всіх куточків України за телефонами або онлайн.

Запити на літературу розглядаються протягом доби, навчальні посібники відправляються зручними для клієнта видами доставки. Посилки надходять через 2–7 днів із моменту отримання вашого повідомлення.

Наші менеджери завжди знаходяться на зв'язку й готові відповісти на всі ваші запитання письмово чи за телефоном стосовно навчальних посібників і умов їхнього замовлення.

Ми слідкуємо за літературними новинками й виписуємо їх одразу на нашу адресу. Якщо вас зацікавить посібник, якого ще немає на нашій «полиці», ми знайдемо його для вас у короткий термін, особливо тоді, коли це замовлення буде оптове. Звертайтеся!

Алла Несвіт

Інформація

Відгуки

Середня оцінка наших клієнтів
4.9 з 5
Відгук без коментарів