Підручник Українська мова 2 клас авт. Вашуленко М., Дубовик С. вид. Освіта


Освіта

Автор: Вашуленко М. С.


Артикул: 978-617-656-133-0

Підручник з української мови для 2 класу авторів Вашуленко М., Дубовик С. видавництва "Освіта"  можна замовити оптом. Ціна залежить від кількості примірників.  

Детальніше

quantity up quantity down

105 грн. грн.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів
Рейтинг: 4.8 / 5   4 Відгук(ів)

Підручник з української мови для 2 класу автора Вашуленко М. С. видавництва "Освіта"

Підручник «Українська мова 2 клас» Вашуленко М., Дубовик С. видавництва «Освіта» міста Київ та його постійних авторів призначений для вивчення початкових відомостей про рідну мову в школах з українською мовою навчання.

Він має сертифікат якості, гриф МОНУ й санітарний паспорт; надрукований на світлому непрозорому папері крупним кеглем, забезпечений доцільно оформленою картонною обкладинкою.

За новою програмою.

Кількість сторінок – 160.

До УВАГИ: захисна голограма на обкладинці свідчить про якість товару.

Підручник з української мови для 2 класу чудово проілюстрована, містить ребуси й цікаві завдання, подані в ігровій формі. Автори добре продумали структуру подачі тем: тут використовуються кольорові шрифти, фон, умовні позначення та шрифти різного накреслення. Мають місце творчі завдання для різних стадій вивчення навчального матеріалу.

Основний зміст вправ складений авторами Вашуленко М., Дубовик С. з уривків із творів українських письменників та народної творчості, що робиться з метою паралельної освіти учнів і виховання в них любові до мелодійної української мови.

Купити підручник «Українська мова для 2 класу » авторів Вашуленко М., Дубовик С. для учнів шкіл з українською мовою навчання можна як оптом (із постійними знижками), так і в роздріб за нашою електронною адресою book4school.com.ua. Також замовлення на літературу приймаються за телефонами.

Звертайтеся!

 • Тип товару: Підручник
 • Предмет: Українська мова
 • Вік (клас): 2 клас
 • Автор: Вашуленко М., Дубовик С.
 • Видавництво: Освіта
 • Мова видання: Українська
 • Країна виробник: Україна
 • Місто видавця: Київ
 • Обкладинка: Тверда
 • Друк: Кольоровий
 • Формат: 70Х100
 • Кількість сторінок: 160

Доставка и возврат

Отправка Вашего товара

Отправка товара осуществляется через 2 дня после получения оплаты и отправляются через UPS с отслеживанием местоположения посылки и отгрузки без обязательной подписи. При выборе доставки через UPS Extra с обязательной подписью, с Вас будет взиматься дополнительная плата. Перед выбором способа доставки, просим связаться с нами. Вне зависимости от выбранного Вами способа оплаты, Вы сможете отслеживать состояние Вашего заказа онлайн.

Стоимость доставки включает в себя расходы на обработку, упаковку и почтовые расходы. Затраты на обработку фиксированы, в то время как расходы на транспортировку могут варьироваться в зависимости от веса посылки. Мы советуем Вам объединять заказы. Мы не сможем объединить два отдельных заказа и доставка будет расчитана для каждого из них. Отправка товара будет на Вашей ответственности, но мы позаботимся о сохранности хрупких грузов.

Коробки оптимального размера и с хорошим кровнем защиты.

10 інших товарів в цій категорії:

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Оцінка:
Коментарі відсутні
 - 
Оцінка:
Коментарі відсутні
 - 
Оцінка:
Коментарі відсутні
 - 
Оцінка:
Коментарі відсутні
 -