Обучение грамоте (русский язык) 1 класс комплект плакатов Збільшити

Обучение грамоте (русский язык) 1 класс комплект плакатов


Ранок

Артикул: 123-1615-1

Комплект плакатів Обучение грамоте (русский язык) 1 клас видавництва "Ранок"

Детальніше

quantity up quantity down

150 грн. грн.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

«Комплект плакатів Обучение грамоте (русский язык) 1 класс» значно збагачує й полегшує роботу вчителя, має необмежений термін використання і є засобом естетичного та патріотичного виховання учнів.

Наочність на уроці завжди високо цінується: присутніми перевіряючими – як рівень викладання та компетентності вчителя, самими вчителями – як помічник під час проведення уроку та засіб виховання, дітьми – як предмет зацікавленості й розваги.

Дані навчальні посібники видавництва «Ранок» міста Харків виконані з любов'ю, достатнім ступенем обізнаності та турботою, тому й мають велике методичне значення, цілком довершений і привабливий вигляд. А їхнє освітнє значення просто важко переоцінити! Те, що діти побачать і обговорять усім класом, запам'ятається практично назавжди переважною більшістю колективу. До того ж, ці плакати можна використовувати постійно або періодично, щоб остаточно закріпити набуті знання.

Комплект содержит 33 учебных плаката на каждую букву русского алфавита. Упаковка - картонная коробка. Очень удобно для хранения плакатов.

Замовити й купити «Комплект плакатів Обучение грамоте (русский язык) 1 класс» ви можете за нашою електронною адресою book4school.com.ua. Швидкість виконання замовлення та якість надісланих навчальних посібників гарантуємо! Ми обслуговуємо заявки на вказані товари за будь-якою адресою України.

  • Тип товару: Наочність
  • Мова видання: Російський
  • Країна виробник: Україна
  • Місто видавця: Харків
  • Обкладинка: Тверда
  • Друк: Кольоровий
  • Кількість сторінок: 33

10 інших товарів в цій категорії:

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.