Контурна карта географія материків і океанів 7 клас картографія Збільшити

Контурна карта географія материків і океанів 7 клас картографія


Картографія
Видавництво: Картографія


Артикул: 978-617-670-738-7

Контурні карти з географії материків і океанів для 7 класу видавництва «Картографія» за оптовими цінами (знижка до – 25%)

Детальніше

quantity up quantity down

12 грн. грн.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Контурні карти з географії материків і океанів для 7 класу пропонуються видавництвом «Картографія» міста Києва як додатковий навчальний посібник із даного предмета. Надруковані контурні карти в першу чергу необхідні самим учням, бо вони є вже готовою, до того ж, дуже складною початковою формою виконання практичних завдань. Крім того, використання подібних заготовок дає можливість більш точно виконати будь-яку роботу з картою, зекономити час для вивчення актуального теоретичного матеріалу.

Пропонований набір контурних карт цілком відповідає віковим особливостям школярів, предмету вивчення географії за чинною програмою загальноосвітньої школи, потребам учителя та учнів. Як наочність він виконаний з урахуванням необхідних санітарних норм, рекомендований Міністерством освіти і науки України до практичного використання в загальноосвітніх школах.

  • Тип товару: Контурні карти
  • Предмет: Географія
  • Мова видання: Українська
  • Країна виробник: Україна
  • Місто видавця: Київ
  • Обкладинка: М'яка
  • Друк: Двоколірна
  • Формат: 60х84
  • Кількість сторінок: 24

Доставка и возврат

Отправка Вашего товара

Отправка товара осуществляется через 2 дня после получения оплаты и отправляются через UPS с отслеживанием местоположения посылки и отгрузки без обязательной подписи. При выборе доставки через UPS Extra с обязательной подписью, с Вас будет взиматься дополнительная плата. Перед выбором способа доставки, просим связаться с нами. Вне зависимости от выбранного Вами способа оплаты, Вы сможете отслеживать состояние Вашего заказа онлайн.

Стоимость доставки включает в себя расходы на обработку, упаковку и почтовые расходы. Затраты на обработку фиксированы, в то время как расходы на транспортировку могут варьироваться в зависимости от веса посылки. Мы советуем Вам объединять заказы. Мы не сможем объединить два отдельных заказа и доставка будет расчитана для каждого из них. Отправка товара будет на Вашей ответственности, но мы позаботимся о сохранности хрупких грузов.

Коробки оптимального размера и с хорошим кровнем защиты.

10 інших товарів в цій категорії:

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.