Класний журнал 5-11 класи Фенікс


Фенікс
Видавництво: Фенікс


Артикул: 16050631

Класний журнал для 5-11 класів видавництва «Фенікс» м. Київ відповідає санітарним стандартам (сертифікат). Шкільна документація (журнали) оптом – кращі ціни.

Детальніше

quantity up quantity down

150 грн. грн.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Класний журнал для 5-11 класів видавництва «Фенікс» використовується у всіх без винятку шкільних навчальних закладах і є основним об'єктом документації. Його зміст побудований кращими фахівцями на основі багаторічного досвіду роботи.

Шкільний журнал (старша школа) розрахований на використання протягом усього навчального року. У ньому добре продуманий порядок розташування сторінок і колонок, що складає зручність користування даним документом.

Обкладинка естетично оформлена, відповідає вимогам стандарту даного типу документації. Вона виготовлена зі світлого високоякісного картону. Аркуші документа розміщені на папері вищого ґатунку, допущеного санітарною комісією до використання в дитячих освітніх закладах.

Особливості ведення журналів - на картинці в карточці товару.

Купити класний журнал для 5-11 класів можна як оптом, так і в роздріб у нашому книжковому інтернет-магазині за електронною адресою book4school.com.ua.

Замовлення на журнали для школи приймаються нами онлайн або за такими номерами телефонів: +380509581301, +380968063860. Ми віддаємо перевагу оптовим замовленням і опрацювали для вашої зручності систему знижок та заохочень, яка наочно доводить вигідність даного виду покупок у межах усього навчального закладу.

У нас є можливість обслуговувати заявки на шкільну документацію зі всіх областей України. Звертайтеся!

  • Тип товару: Шкільна документація
  • Мова видання: Українська
  • Країна виробник: Україна
  • Місто видавця: Київ
  • Обкладинка: Тверда
  • Друк: Чорно-білий
  • Кількість сторінок: 448

1 інших товарів в цій категорії:

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.