Посібник Планета міркувань 2 клас Ольга Гісь Збільшити

Посібник Планета міркувань 2 клас Ольга Гісь


Інститут сучасного підручника
Видавництво: Інститут сучасного підручника

Автор: Ольга Гісь


Артикул: 978-966-450-0378

Навчальний посібник з розвитку мислення Планета міркувань 2 клас Ольга Гісь видавництво «Інститут сучасного підручника» м. Київ. При оптових замовленнях – знижки і безкоштовна доставка по Україні.

Детальніше

quantity up quantity down

95 грн. грн.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Планета міркувань 2 клас Ольга Гісь

Навчальний посібник «Планета Міркувань 2 клас» Ольга Гісь виданий автором у київському «Інституті сучасного підручника» з метою розвитку логічного мислення у школярів завдяки використанню ігрових форм навчання та різних практичних завдань (малювання, креслення, складання, дописування, переписування з певними змінами, читання тощо).

Також автор Ольга Гісь активно використовує веселі нестандартні задачі, загадки звичайного та оригінального складу, тестові завдання з різних галузей знань. Матеріал укладений за ігровими темами, він містить багато малюнків, схем і табличок. Відповіді записуються чи замальовуються школярами на сторінках даного посібника, бо він є книгою-зошитом і не вимагає додаткового вживання інших посібників.

Посібник з розвитку мислення виготовлений у зручному для нього форматі А 4, має цупку картонну обкладинку, світлі різнобарвні сторінки. Він схвалений Міністерством освіти і науки України до використання в навчальному процесі, має письмове посвідчення санітарного законодавства.

Замовити й купити планету міркувань для учнів 2 класу автора Ольги Гісь ви можете в необмеженій кількості за нашою електронною адресою book4school.com.ua або за даними номерами телефонів: +380509581301, +380968063860. Література надсилається до всіх областей України. Знижки всім оптовим покупцям будуть забезпечені!

  • Тип товару: Посібник
  • Предмет: Логіка
  • Мова видання: Українська
  • Країна виробник: Україна
  • Місто видавця: Київ
  • Обкладинка: М'яка
  • Друк: Кольоровий
  • Формат: А4
  • Кількість сторінок: 160

Доставка и возврат

Отправка Вашего товара

Отправка товара осуществляется через 2 дня после получения оплаты и отправляются через UPS с отслеживанием местоположения посылки и отгрузки без обязательной подписи. При выборе доставки через UPS Extra с обязательной подписью, с Вас будет взиматься дополнительная плата. Перед выбором способа доставки, просим связаться с нами. Вне зависимости от выбранного Вами способа оплаты, Вы сможете отслеживать состояние Вашего заказа онлайн.

Стоимость доставки включает в себя расходы на обработку, упаковку и почтовые расходы. Затраты на обработку фиксированы, в то время как расходы на транспортировку могут варьироваться в зависимости от веса посылки. Мы советуем Вам объединять заказы. Мы не сможем объединить два отдельных заказа и доставка будет расчитана для каждого из них. Отправка товара будет на Вашей ответственности, но мы позаботимся о сохранности хрупких грузов.

Коробки оптимального размера и с хорошим кровнем защиты.

3 інших товарів в цій категорії:

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.