Фізика комплексне видання Збільшити

Практичний довідник Історія України Земерова, Скирда


Весна
Видавництво: Весна

Автор: Земерова Т.


Артикул: 978-617-686-325-0

Практичний довідник Історія України Земерова Т., Скирда І. видавництво "Весна" - це теорія підкріплена практичними тестами для підготовки до іспиту, тематичного оцінювання, ЗНО. При замовленні оптом - гарна знижка та безкоштовна доставка по Україні.

Детальніше

quantity up quantity down

220 грн. грн.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Практичний довідник Історія України Земерова Т., Скирда І. видавництво "Весна"

Купити практичний довідник історія України Земерова Т., Скирда І. видавництва "Весна" для підготовки для вступу до вищих навчальних закладів можна в необмеженій кількості у нашому інтернет-магазині навчальної літератури «BOOK4SCHOOL».

Замовлення приймаються менеджерами в електронному вигляді або за одним із номерів телефонів, позначених на головній сторінці нашого сайта, розглядаються наступного дня, й література відправляється всіма сучасними видами доставки, за вибором замовника.

Ми налагодили тісні ділові зв'язки зі всіма провідними видавництвами України, отримуємо популярні навчальні посібники безпосередньо від них для розповсюдження нашим покупцям і можемо забезпечити шановних клієнтів будь-якою літературою за всіма адресами країни.

Надані нами практичні довідники з історії України, навчальні й методичні посібники та ін. мають грифи Міністерства освіти і науки України й санітарні паспорти, тому їх без вагань можна купувати для особистого чи колективного використання в навчальному процесі.

Ми відпускаємо наші товари з гарними знижками за оптові партії, а також із п'ятивідсотковими знижками – вчителям і зареєстрованим на нашому сайті клієнтам.

Купуйте всю навчальну літературу в нас і отримуйте її за 2–7 днів у найкращому вигляді!


  • Тип товару: Довідник
  • Предмет: Історія України
  • Мова видання: Українська
  • Країна виробник: Україна
  • Місто видавця: Харків
  • Обкладинка: М'яка
  • Друк: Чорно-білий
  • Формат: А5
  • Кількість сторінок: 356

Доставка и возврат

Отправка Вашего товара

Отправка товара осуществляется через 2 дня после получения оплаты и отправляются через UPS с отслеживанием местоположения посылки и отгрузки без обязательной подписи. При выборе доставки через UPS Extra с обязательной подписью, с Вас будет взиматься дополнительная плата. Перед выбором способа доставки, просим связаться с нами. Вне зависимости от выбранного Вами способа оплаты, Вы сможете отслеживать состояние Вашего заказа онлайн.

Стоимость доставки включает в себя расходы на обработку, упаковку и почтовые расходы. Затраты на обработку фиксированы, в то время как расходы на транспортировку могут варьироваться в зависимости от веса посылки. Мы советуем Вам объединять заказы. Мы не сможем объединить два отдельных заказа и доставка будет расчитана для каждого из них. Отправка товара будет на Вашей ответственности, но мы позаботимся о сохранности хрупких грузов.

Коробки оптимального размера и с хорошим кровнем защиты.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.