Атлас всесвітня (новітня) історія 10 клас картографія Збільшити

Атлас всесвітня (новітня) історія 10 клас картографія


Картографія
Видавництво: Картографія


Артикул: 978-617-670-590-1

Атласи з всесвітньої (новітньої) історії для 10 класу видавництва «Картографія» за оптовими цінами (знижка до – 25%)

Детальніше

quantity up quantity down

20 грн. грн.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Атласи з всесвітньої (новітньої) історії для 10 класу укладений київським видавництвом «Картографія» з метою надати посильну наочну допомогу вчителеві – у справі викладання предмета й старшокласникам – у процесі засвоєння навчального матеріалу з останніх історичних періодів.

Даний посібник являє собою найповнішу збірку карт за обмежений програмою проміжок часу, що вивчається. Також тут можна побачити портрети, скульптури, кольорові та чорно-білі світлини, зображення документів. Усе це є елементами наочності, яка допомагає краще сприймати навчальний матеріал за рахунок включення зорової пам'яті.

Атлас відзначається гарним друком, якісним папером і старанно підібраною кольоровою гамою. Він виконаний із нетоксичних матеріалів, про що свідчить відмітка санітарного законодавства; рівень змісту підтверджений рекомендацією Міністерства освіти і науки України.

Замовити й купити атласи «Новітня історія 10 клас» можна оптом (із гарними знижками) і в роздріб у нашому інтернет-магазині навчальної літератури «BOOK4SCHOOL». Заявки приймаються за електронною адресою та номерами телефонів, позначеними на головній сторінці.

Ми можемо надіслати будь-яку кількість навчальних посібників за вашою адресою у зручний для вас спосіб. Чекаємо на ваші повідомлення!

  • Тип товару: Атлас
  • Предмет: Всесвітня історія
  • Мова видання: Українська
  • Країна виробник: Україна
  • Місто видавця: Київ
  • Обкладинка: М'яка
  • Друк: Кольоровий
  • Формат: 62х92
  • Кількість сторінок: 16

Доставка и возврат

Отправка Вашего товара

Отправка товара осуществляется через 2 дня после получения оплаты и отправляются через UPS с отслеживанием местоположения посылки и отгрузки без обязательной подписи. При выборе доставки через UPS Extra с обязательной подписью, с Вас будет взиматься дополнительная плата. Перед выбором способа доставки, просим связаться с нами. Вне зависимости от выбранного Вами способа оплаты, Вы сможете отслеживать состояние Вашего заказа онлайн.

Стоимость доставки включает в себя расходы на обработку, упаковку и почтовые расходы. Затраты на обработку фиксированы, в то время как расходы на транспортировку могут варьироваться в зависимости от веса посылки. Мы советуем Вам объединять заказы. Мы не сможем объединить два отдельных заказа и доставка будет расчитана для каждого из них. Отправка товара будет на Вашей ответственности, но мы позаботимся о сохранности хрупких грузов.

Коробки оптимального размера и с хорошим кровнем защиты.

10 інших товарів в цій категорії:

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.