Атлас Історія стародавнього світу 6 клас картографія Збільшити

Атлас Історія стародавнього світу 6 клас картографія


Картографія
Видавництво: Картографія


Артикул: 978-617-670-722-6

Атласи з історії стародавнього світу для 6 класу видавництва «Картографія» за оптовими цінами (знижка до – 25%)

Детальніше

quantity up quantity down

25 грн. грн.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Атлас з історії стародавнього світу для 6 класу підготовлений київським видавництвом «Картографія» для вивчення інтегрованого курсу, передбаченого новою програмою. Його особливість полягає в тому, що давня історія українських земель вивчається як невід'ємна частина всесвітньої історії. Навчальний матеріал час від часу перегукується.

Основний зміст даного посібника складають карти різного розміру і призначення, покликані в наочній формі допомогти учням опанувати найдавнішу, але тим самим і найцікавішу історію стародавнього світу. В атласі також є зображення давніх будівель, скульптур, монет тощо, без яких уявлення школярів про давноминулі часи було б неповним.

Указаний посібник відзначається якістю виготовлення мап та гарним друком на глянсовому папері. Він має гриф Міністерства освіти і науки України й санітарне посвідчення.

Купити посібники «Атлас. Всесвітня історія. Історія України (Інтегрований курс)» для 6 класу ви можете в необмеженій кількості у нашому інтернет-магазині навчальної літератури за адресою book4school.com.ua.

Оптове придбання атласів – дуже зручний і вигідний спосіб забезпечення школярів необхідними навчальними посібниками. Скористайтеся ним!

10 інших товарів в цій категорії:

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.