Історія України Таблиці та схеми Земерова Т. Збільшити

Історія України Таблиці та схеми авт. Земерова Т. вид. Підручники і посібники


Підручники і посібники

Автор: Земерова Т.


Артикул: 9789660729452

Історія України таблиці та схеми Земерова Т. видавництва "Підручники і посібники" - систематизовані історичні події, факти, поняття в табличній формі (дуже зручній для засвоєння матеріалу). При оптових замовленнях на клас чи групу - вигідні умови співпраці.

Детальніше

quantity up quantity down

90 грн. грн.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Історія України таблиці та схеми автор Земерова Т. видавництво "Підручники і посібники"

Історія України таблиці та схеми розроблені Земеровой Т. - справжнім фахівцем-практиком, добре обізнаним з тонкощами викладання свого предмета й програмами зовнішнього незалежного оцінювання та державних підсумкових атестацій. Увесь поданий матеріал теоретичного і практичного характеру має велике значення для опанування предмета у школі й особливо – для успішного складання ЗНО з історії України чи ДПА.

Вказані вище таблиці та схеми з історії України можна використовувати як основний засіб для підготовки до іспитів, так і додатковий, ближче до іспиту, щоб розширити власні знання цікавою інформацією. Усе залежить від ступеня обізнаності абітурієнта.

  • Тип товару: Довідник
  • Предмет: Історія України
  • Мова видання: Українська
  • Країна виробник: Україна
  • Місто видавця: Тернопіль
  • Обкладинка: М'яка
  • Друк: Чорно-білий
  • Формат: А4
  • Кількість сторінок: 432

Доставка и возврат

Отправка Вашего товара

Отправка товара осуществляется через 2 дня после получения оплаты и отправляются через UPS с отслеживанием местоположения посылки и отгрузки без обязательной подписи. При выборе доставки через UPS Extra с обязательной подписью, с Вас будет взиматься дополнительная плата. Перед выбором способа доставки, просим связаться с нами. Вне зависимости от выбранного Вами способа оплаты, Вы сможете отслеживать состояние Вашего заказа онлайн.

Стоимость доставки включает в себя расходы на обработку, упаковку и почтовые расходы. Затраты на обработку фиксированы, в то время как расходы на транспортировку могут варьироваться в зависимости от веса посылки. Мы советуем Вам объединять заказы. Мы не сможем объединить два отдельных заказа и доставка будет расчитана для каждого из них. Отправка товара будет на Вашей ответственности, но мы позаботимся о сохранности хрупких грузов.

Коробки оптимального размера и с хорошим кровнем защиты.

9 інших товарів в цій категорії:

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.