Журнал бракеражу готової продукції Збільшити

Журнал бракеражу готової продукції


Поліграфкнига
Видавництво: Поліграфкнига


Артикул: 16050619

Журнал бракеражу готової продукції видавництва «Поліграфкнига» м. Київ відповідає санітарним стандартам (сертифікат). Шкільна документація оптом – кращі ціни.

Детальніше

quantity up quantity down

36 грн. грн.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Журнал бракеражу готової продукції видавництва «Поліграфкнига» використовується у всіх без винятку шкільних навчальних закладах (харчоблоку, столова) і є основним об'єктом документації. Його зміст побудований кращими фахівцями на основі багаторічного досвіду роботи. Журнал бракеражу продуктів веде медична сестра.

Бракеражний журнал розрахований на використання протягом усього навчального року. У ньому добре продуманий порядок розташування сторінок і колонок, що складає зручність користування даним документом.

Обкладинка естетично оформлена, відповідає вимогам стандарту даного типу документації. Вона виготовлена зі світлого високоякісного картону. Аркуші документа розміщені на папері вищого ґатунку, допущеного санітарною комісією до використання в дитячих освітніх закладах.

Купити журнал бракеражу готової продукції видавництва можна як оптом, так і в роздріб у нашому книжковому інтернет-магазині за електронною адресою book4school.com.ua.

Замовлення приймаються нами онлайн або за такими номерами телефонів: +380509581301, +380968063860. Ми віддаємо перевагу оптовим замовленням і опрацювали для вашої зручності систему знижок та заохочень, яка наочно доводить вигідність даного виду покупок у межах усього навчального закладу.

У нас є можливість обслуговувати заявки на шкільну документацію зі всіх областей України. Звертайтеся!

  • Тип товару: Шкільна документація
  • Мова видання: Українська
  • Країна виробник: Україна
  • Місто видавця: Київ
  • Обкладинка: М'яка
  • Друк: Чорно-білий
  • Кількість сторінок: 96

5 інших товарів в цій категорії:

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.