Журнал бракеражу сирих продукців


Поліграфкнига
Видавництво: Поліграфкнига


Артикул: 16050620

Журнал бракеражу сирих продукців видавництва «Поліграфкнига» м. Київ відповідає санітарним стандартам (сертифікат). Шкільна документація оптом – кращі ціни.

Детальніше

quantity up quantity down

36 грн. грн.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Журнал бракеражу сирих продукців видавництва «Поліграфкнига» є типовим видом шкільної документації й обов'язково ведеться в кожному навчальному закладі (харчоблок, столова), незалежно від мови навчання та обраного освітнього стандарту. Він незмінно користується попитом на ринку шкільних навчальних посібників і має лише позитивні відгуки.

Вашій увазі пропонується кращий зразок зі всієї аналогічної продукції. У ньому мають місце зручно й послідовно викладені такі графи:

1) Назва продукту, звідки отримано;

2) Дата, час надходження, № супровідного документа;

3) Кількість продукту;

4) Термін реалізації;

5) Дата реалізації:

6) Оцінка якості продукта:

7) Підпис медпрацівників.

Журнал бракеражу продуктів, надрукований на світлому непрозорому папері вищого ґатунку, обгорнений зручною картонною обкладинкою, допущений санітарною комісією до використання в дитячих навчальних закладах. Він цілком задовольняє потреби працівників освіти і представників органів контролю та піклування.

Купити Журнал бракеражу сирих продукців у необмеженій кількості можна за електронною адресою book4school.com.ua. Наші менеджери дадуть відповіді на всі запитання з приводу співпраці за телефонами +380509581301, +380968063860 і приймуть Ваше замовлення.

  • Тип товару: Шкільна документація
  • Мова видання: Українська
  • Країна виробник: Україна
  • Місто видавця: Київ
  • Обкладинка: М'яка
  • Друк: Чорно-білий
  • Кількість сторінок: 96

5 інших товарів в цій категорії:

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.