Книга для вчителя Біологія 8 клас Соболь В. Збільшити

Книга для вчителя Біологія 8 клас Соболь В.


Абетка

Автор: Соболь В.І.


Артикул: 978-617-539-233-1

Книга для вчителя (конспекти уроків) з біології для 8 класу автора Соболь В. видавництво "Абетка" (за підручником Соболя)

Детальніше

quantity up quantity down

90 грн. грн.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Книга для вчителя (конспекти уроків) з біології для 8 класу Соболь В. виготовлено видавництвом "Абетка" за підручником Соболя.

Посібник створено з метою організації продуктивного вивчення біологи. У зв'язку з цим головною вимогою до організації його наповнення стала вимога спрямованості учнів на діяльність, за якої знання розглядаються не як самоціль навчання, а як засіб розвитку діяльнісних якостей. Учні з допомогою вчителя засвоюють програмо­вий навчальний матеріал відповідно до своїх можливостей і одразу ж самостійно та продуктивно застосовують ці знання для виконання різноманітних завдань. Завдяки цьому учні формують власні способи діяльності для створення особистісних освітніх продуктів.


Конструювання уроків у посібнику пропонується за найпоширенішою та найзручнішою для вчителя класифікацією уроків, в основу якої покладено дидактичну мету (В. Онищук). Але у зв'язку з оновленням змі­сту освіти та компетентністним підходом до навчання в назви уроків введено поняття «способи діяльності». Спосіб діяльності - сукупність знань, прийомів і методів діяльності, що забезпечує її результат. Досвід здійснен­ня певних способів діяльності передбачає формування певних навичок, умінь та звичок учнів. Отже, методич­ні розробки здійснюються у посібнику за такими типами уроків: 1) урок засвоєння знань й способів діяльності; 2) урок формування способів діяльності; 3) урок застосування знань й способів діяльності; 4) урок узагальнення та систематизації знань й способів діяльності; 5) урок перевірки та корекціїзнань й способів діяльності.

  • Тип товару: Методика
  • Предмет: Біологія
  • Мова видання: Українська
  • Країна виробник: Україна
  • Місто видавця: Кам'янець-Подільський
  • Обкладинка: М'яка
  • Друк: Двоколірна
  • Формат: 70х100
  • Кількість сторінок: 140

9 інших товарів в цій категорії:

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.