Підручник Біологія 7 клас Соболь В.І. Збільшити

Підручник Біологія 7 клас Соболь В.І.


Абетка

Автор: Соболь В.І.


Артикул: 978-966-682-351-2

Підручник з біології для 7 класу автор Соболь В.І. видавництво "Абетка" за оптовими цінами. Рекомендований МОН України. Сертифікати. . 

Детальніше

quantity up quantity down

95 грн. грн.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Підручник «Білогія 7 клас» Соболь В.І. видавництва «Абетка» написаний автором за новою програмою із біології для шкіл з українською мовою навчання.

Підручник з біології для 7 класу має привабливу обкладинку, яскраві сторінки, надрукований на білому цупкому папері зручним кеглем і якісними фарбами.

Даний підручник містить багато різноманітних завдань для закріплення вивчених тем і перевірки знань учнів (у тестовій та іншій формі): схвалений до використання в навчальному процесі Міністерством освіти і науки України та приписом санітарної комісії, він користується попитом у наших покупців.

Купити підручник з біології для 7 класу автора Соболь В.І. можна оптом і в роздріб у нашому інтернет-магазині навчальної літератури «BOOK4SCHOOL». Заявки на купівлю посібників приймаються онлайн і за телефонами, вказаними на головній сторінці, зі всіх областей України. Оптовим покупцям завжди надаються знижки. Запрошуємо до співпраці!

  • Тип товару: Підручник
  • Предмет: Біологія
  • Мова видання: Українська
  • Країна виробник: Україна
  • Місто видавця: Кам'янець-Подільський
  • Обкладинка: Тверда
  • Друк: Кольоровий
  • Формат: 70х100
  • Кількість сторінок: 288

Доставка и возврат

Отправка Вашего товара

Отправка товара осуществляется через 2 дня после получения оплаты и отправляются через UPS с отслеживанием местоположения посылки и отгрузки без обязательной подписи. При выборе доставки через UPS Extra с обязательной подписью, с Вас будет взиматься дополнительная плата. Перед выбором способа доставки, просим связаться с нами. Вне зависимости от выбранного Вами способа оплаты, Вы сможете отслеживать состояние Вашего заказа онлайн.

Стоимость доставки включает в себя расходы на обработку, упаковку и почтовые расходы. Затраты на обработку фиксированы, в то время как расходы на транспортировку могут варьироваться в зависимости от веса посылки. Мы советуем Вам объединять заказы. Мы не сможем объединить два отдельных заказа и доставка будет расчитана для каждого из них. Отправка товара будет на Вашей ответственности, но мы позаботимся о сохранности хрупких грузов.

Коробки оптимального размера и с хорошим кровнем защиты.

9 інших товарів в цій категорії:

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.