Тренажер ЗНО 2018 Англійська мова Доценко, Євчук Збільшити

Тренажер ЗНО 2018 Англійська мова Доценко, Євчук


Підручники і посібники

Автор: Доценко І., Євчук О.


Артикул: 9789660723733

Тренажер для підготовки до ЗНО з англійської мови Доценко І., Євчук О. видавництво «Підручники і посібники» м. Тернопіль (25 варіантів тестових зошитів + відповіді). Оптові замовлення виконуються позачергово з гарною знижкою. 

Детальніше

quantity up quantity down

45 грн. грн.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Тренажер для підготовки до ЗНО з англійської мови Доценко І.,Євчук О. видавництво «Підручники і посібники»

Тренажер для підготовки до ЗНО з англійської мови Доценко І.,Євчук О. видавництва «Підручники і посібники» міста Тернополя призначений для прискореної тестової підготовки до іспиту з даного предмета на зовнішньому незалежному оцінюванні чи державній підсумковій атестації.

Він являє собою збірник тестових завдань журнального формату з 25 варіантами тестів різного типу: на вибір однієї відповіді, на знаходження відповідності, вписування слів та словосполучень і подання розгорненої відповіді.

Крім завдань, випускники та абітурієнти знайдуть тут типові зразки повних відповідей, пояснення, вказівки й відповіді до всіх тестів. У посібнику також подаються стандартні бланки для відповідей, за якими всі бажаючі можуть потренуватися правильно їх заповнювати.

Тестові завдання з англійської мови відповідають останнім запитам програми ЗНО з даної навчальної дисципліни й тому надають випускникам дуже якісну допомогу.

Купити тренажер з англійської мови до ЗНО авторів Доценко І.,Євчук О. можна в необмеженій кількості у нашому інтернет-магазині навчальної літератури «BOOK4SCHOOL». Замовлення на даний чудовий посібник приймаються нашими менеджерами в електронному вигляді й за телефоном.

Гарні знижки в нас отримують оптові покупці, а також п'ятивідсоткові – вчителі та зареєстровані на нашому сайті клієнти. Література надсилається зручним для замовника видом доставки. Звертайтеся!

  • Тип товару: Посібник
  • Предмет: Англійська мова
  • Мова видання: Українська
  • Країна виробник: Україна
  • Місто видавця: Тернопіль
  • Обкладинка: М'яка
  • Друк: Чорно-білий

Доставка и возврат

Отправка Вашего товара

Отправка товара осуществляется через 2 дня после получения оплаты и отправляются через UPS с отслеживанием местоположения посылки и отгрузки без обязательной подписи. При выборе доставки через UPS Extra с обязательной подписью, с Вас будет взиматься дополнительная плата. Перед выбором способа доставки, просим связаться с нами. Вне зависимости от выбранного Вами способа оплаты, Вы сможете отслеживать состояние Вашего заказа онлайн.

Стоимость доставки включает в себя расходы на обработку, упаковку и почтовые расходы. Затраты на обработку фиксированы, в то время как расходы на транспортировку могут варьироваться в зависимости от веса посылки. Мы советуем Вам объединять заказы. Мы не сможем объединить два отдельных заказа и доставка будет расчитана для каждого из них. Отправка товара будет на Вашей ответственности, но мы позаботимся о сохранности хрупких грузов.

Коробки оптимального размера и с хорошим кровнем защиты.

9 інших товарів в цій категорії:

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.