Таблиця «Періодична система хімічних елементів» Мендєлєєв Д. Збільшити

Таблиця «Періодична система хімічних елементів» Мендєлєєв Д.


Підручники і посібники

Артикул: 28741

Таблиця «Періодична система хімічних елементів» Мендєлєєв Д. видавництва "ПІП"

Детальніше

quantity up quantity down

26 грн. грн.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Плакат «Таблиця Періодична система хімічних елементів» має широке освітнє, дидактичне, виховне, наукове й агітаційне значення, тому і пропонується видавництвом «ПІП» міста Харків як окремий вид навчального посібника.

Він цілком відповідає віковим особливостям школярів, предмету вивчення й виховання за програмою загальноосвітньої школи, потребам учителя та учнів класу. Як наочність плакат виконаний з урахуванням необхідних норм і параметрів, прийнятих Міністерством освіти і науки України та медичною комісією, має яскравий привабливий вигляд, надрукований нетоксичними фарбами.

Оскільки даний вид наочності вимагає тривалого терміну використання, виготовлений він зі спеціально передбаченого для подібних робіт цупкого матеріалу, здатного витримувати певні нагрузки без особливих зовнішніх змін.

Купити плакат «Таблиця Періодична система хімічних елементів» оптом чи в роздріб за будь-якою адресою України можна в нашому інтернет-магазині навчальної літератури «book4school». Замовлення приймаються за електронною адресою та номерами телефонів, указаними на головній сторінці.

Ми рекомендуємо товар, необхідний у кожній школі. Звертайтесь!

  • Тип товару: Наочність
  • Предмет: Хімія
  • Мова видання: Українська
  • Країна виробник: Україна
  • Місто видавця: Тернопіль
  • Обкладинка: М'яка
  • Друк: Кольоровий

10 інших товарів в цій категорії:

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.