Практикум Географія 8 клас Кобернік С.Г., Коваленко Р.Р. Збільшити

Практикум Географія 8 клас Кобернік С.Г., Коваленко Р.Р.


Абетка

Автор: Кобернік С., Коваленко Р.


Артикул: 978-617-539-222-5

Зошит практикум географія для 8 класу Кобернік С.Г., Коваленко Р.Р. (автори) видавництва "Абетка" зі знижками і безкоштовною доставкою при оптових замовленнях

Детальніше

quantity up quantity down

33 грн. грн.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Зошит практикум географія 8 клас Кобернік С.Г., Коваленко Р.Р. (група авторів) вийшов друком у видавництві «Абетка» за чинною програмою української загальноосвітньої школи й до написаних підручників. Він має гриф МОНУ, знак якості, письмове підтвердження державного санітарного законодавства, а ще – чудовий сучасний дизайн і різноманітний навчальний матеріал для засвоєння предмета.

Хоча кожний розділ практикуму з географії вважається усним, але його вивчення неможливе без проведення різного роду практичних робіт. Автори даного посібника розмістили всі додаткові теоретичні й наочні навчальні матеріали та шаблони для зручності учнів і вчителя при виконанні всіх обов'язкових завдань для більш глибокого вивчення цієї навчальної дисципліни. Його можна використовувати при будь-якому підручнику.

Замовити й купити зошити для практичних робіт з географії (практикум) для 8 класу Кобернік С.Г., Коваленко Р.Р. видавництва «Абетка» вказаного рівня викладання Ви можете оптом і в роздріб за даною електронною адресою: book4school.com.ua або за одним із номерів телефонів: +380509581301; +380968063860 або +380737007088.

Віддайте перевагу оптовій купівлі навчальних посібників та отримайте повний комплект зошитів і цілком приємні знижки для оплати товару!

  • Тип товару: Практичні роботи
  • Предмет: Географія
  • Мова видання: Українська
  • Країна виробник: Україна
  • Місто видавця: Кам'янець-Подільський
  • Обкладинка: М'яка
  • Друк: Двоколірна
  • Формат: 60х84
  • Кількість сторінок: 44

Доставка и возврат

Отправка Вашего товара

Отправка товара осуществляется через 2 дня после получения оплаты и отправляются через UPS с отслеживанием местоположения посылки и отгрузки без обязательной подписи. При выборе доставки через UPS Extra с обязательной подписью, с Вас будет взиматься дополнительная плата. Перед выбором способа доставки, просим связаться с нами. Вне зависимости от выбранного Вами способа оплаты, Вы сможете отслеживать состояние Вашего заказа онлайн.

Стоимость доставки включает в себя расходы на обработку, упаковку и почтовые расходы. Затраты на обработку фиксированы, в то время как расходы на транспортировку могут варьироваться в зависимости от веса посылки. Мы советуем Вам объединять заказы. Мы не сможем объединить два отдельных заказа и доставка будет расчитана для каждого из них. Отправка товара будет на Вашей ответственности, но мы позаботимся о сохранности хрупких грузов.

Коробки оптимального размера и с хорошим кровнем защиты.

10 інших товарів в цій категорії:

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.