Журнал заявок на продукти харчування ДНЗ Збільшити

Журнал заявок на продукти харчування ДНЗ


ПЕТ

Артикул: 16050601

Журнал заявок на продукти харчування ДНЗ (дошкільного навчального закладу) видавництва «ПЄТ» м. Харків відповідає санітарним стандартам (сертифікат). Шкільна документація оптом – кращі ціни.

Детальніше

quantity up quantity down

40 грн. грн.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Журнал заявок на продукти харчування ДНЗ (дошкільного навчального закладу) видавництва «ПЄТ» м. Харків є типовим видом шкільної документації й обов'язково ведеться в кожному навчальному закладі, незалежно від мови навчання та обраного освітнього стандарту. Він незмінно користується попитом на ринку шкільних навчальних посібників і має лише позитивні відгуки.

Вашій увазі пропонується кращий зразок зі всієї аналогічної продукції. У ньому мають місце зручно й послідовно викладені такі графи:

1) Назва продукта;

2) Кількість продукту;

3) Заміна продукту;

4) Видано продукту;

5) Повнота виконання заявки .

Журнал заявок на продукти харчування, надрукований на світлому непрозорому папері вищого ґатунку, обгорнений зручною картонною обкладинкою, допущений санітарною комісією до використання в дитячих навчальних закладах. Він цілком задовольняє потреби працівників освіти і представників органів контролю та піклування.

Купити журнал заявок на продукти харчування ДНЗ у необмеженій кількості можна за електронною адресою book4school.com.ua. Наші менеджери дадуть відповіді на всі запитання з приводу співпраці за телефонами +380509581301, +380968063860 і приймуть Ваше замовлення.

  • Тип товару: Документація ДНЗ
  • Мова видання: Українська
  • Країна виробник: Україна
  • Місто видавця: Харків
  • Обкладинка: М'яка
  • Кількість сторінок: 120

9 інших товарів в цій категорії:

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.