Журнал прибуття вибуття дітей дошкільного закладу Збільшити

Журнал прибуття вибуття дітей дошкільного закладу


ПЕТ

Артикул: 16050609

Журнал прибуття вибуття дітей дошкільного закладу видавництва «ПЄТ» м. Харків відповідає санітарним стандартам (сертифікат). Шкільна документація оптом – кращі ціни.

Детальніше

quantity up quantity down

30 грн. грн.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Журнал прибуття вибуття дітей дошкільного закладу видавництва «ПЄТ» виданий для дошкільних навчальних закладів різних типів, розрахований на використання протягом року.

Ведення вказаного документа є обов'язковим для працівників ДНЗ, а заповнення готових, добре продуманих компетентними людьми чарунок журналу значно спрощує щоденну копітку роботу й економить час для більш корисних і необхідних практичних дій. Друковане видання відповідає прийнятому держстандарту, надає всім бажаючим вичерпну інформацію про виконану роботу.

Дана продукція видавництва «ПЄТ» міста Харків допущена санітарною комісією до використання в дитячих садочках, оскільки виготовлена вона з якісного паперу, надрукована нетоксичними фарбами, має охайний привабливий вигляд і є незамінною у щоденному використанні. Обкладинка зроблена з тонкого картону, що цілком задовольняє потреби всіх користувачів.

Купити журнал прибуття вибуття дітей дошкільного закладу можна в роздріб і оптом у нашому інтернет-магазині навчальної літератури «book4school». Заявку на наші товари ви можете оформити на головній сторінці сайта чи за вказаними телефонами. Оптове замовлення бланків для документації значно зекономить ваш час і кошти на їхнє придбання. Чекаємо на ваші повідомлення!

  • Тип товару: Документація ДНЗ
  • Мова видання: Українська
  • Країна виробник: Україна
  • Місто видавця: Харків
  • Обкладинка: М'яка
  • Друк: Чорно-білий
  • Кількість сторінок: 104

9 інших товарів в цій категорії:

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.