Журнал обліку вхідної кореспонденції Збільшити

Журнал обліку вхідної кореспонденції


ПЕТ

Артикул: 16050603

Журнал обліку вхідної кореспонденції видавництва «ПЄТ» м. Харків відповідає санітарним стандартам (сертифікат). Шкільна документація оптом – кращі ціни.

Детальніше

quantity up quantity down

33 грн. грн.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Журнал обліку вхідної кореспонденції видавництва «ПЄТ» м. Харків є необхідним елементом шкільного діловодства, офіційної фіксації загальношкільних справ на тлі загальнодержавних змін і заходів у справі освіти. Він розрахований на тривалий термін використання і зберігання, вдумливо й ретельно побудований фахівцями друкарської справи з урахуванням усіх життєвих ситуацій і варіантів, має всі необхідні сторінки й колонки для занотовування різноманітної інформації.

Даний вид документації, підготовлений у видавництві ПЄТ міста Харків, користується великим попитом серед працівників шкіл і має багато позитивних відгуків. Він допущений санітарним контролем, відповідає стандарту, виготовлений із достатньо якісного паперу, має цупку ламіновану обгортку для зручності користування.

Купити як оптом, так і в роздріб «Журнал обліку вхідної кореспонденції» можна в нашому інтернет-магазині навчальної літератури «book4school». Ми приймаємо заявки на товари зі всіх міст і сіл України за телефонами й онлайн, відправляємо передплачену літературу зручним для замовника видом поштового сполучення або приймаємо оплату посилки за фактом її отримання.

Оптове придбання будь-якої друкованої продукції на нашому сайті виявиться для вас нескладним і вигідним!

  • Тип товару: Шкільна документація
  • Мова видання: Українська
  • Країна виробник: Україна
  • Місто видавця: Харків
  • Обкладинка: Тверда
  • Друк: Чорно-білий
  • Кількість сторінок: 64

9 інших товарів в цій категорії:

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.