Книга обліку і видачі атестатів та додатків до атестатів Збільшити

Книга обліку і видачі атестатів та додатків до атестатів


ПЕТ

Артикул: 16050615

Книга обліку і видачі атестатів та додатків до атестатів видавництва «ПЄТ» м. Харків (відповідає санітарним стандартам (сертифікат). Шкільна документація оптом – кращі ціни.

Детальніше

quantity up quantity down

60 грн. грн.

Оцінки і коментарі від наших клієнтів

Книга обліку і видачі атестатів та додатків до атестатів користується незмінним попитом серед покупців, оскільки вона обов'язково застосовується при веденні шкільної документації. Видавництво «ПЄТ» міста Харків, на нашу думку, виготовило найкращий зразок даного документа, врахувавши всі позитивні якості попередніх видань і нагальні потреби часу.

Виготівники ретельно продумали вміст «Книги» та етапи щоразового її заповнення, щоб користувачам було максимально зручно і мала місце можливість якомога повніше занотовувати офіційні відомості. Документ пропонує до використання наступні колонки:

1) Назва та номери бланків атестатів;

2) Кількість;

3) Дата одержання та підстава;

Важливо: термін зберігання книги - 75 років..

Видання має напівкартонну (ламіновану) обкладинку, яка надійно захищає його аркуші від ушкоджень. Для друку використані папір відповідної якості та зручний кегль.

Купити книгу обліку і видачі атестатів та додатків до атестатів можна в необмеженій кількості у нашому книжковому інтернет-магазині за електронною адресою book4school.com.uaзамовивши її онлайн або за одним із телефонів +380509581301, +380968063860: Знижки на оптове замовлення будуть забезпечені!

Наші товари відправляються за всіма можливими адресами України зручними для клієнта видами доставки.  

  • Тип товару: Шкільна документація
  • Мова видання: Українська
  • Країна виробник: Україна
  • Місто видавця: Харків
  • Обкладинка: Тверда
  • Друк: Чорно-білий
  • Кількість сторінок: 96

10 інших товарів в цій категорії:

Оцінки і коментарі від наших клієнтів


Відгуки та коментарі відсутні.